logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Jablonové, 140 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2130724

Lokalita: Jablonové
Ulica: Jablonové
Výmera pozemku: 2949 m2
Úžitková plocha: 140 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.06.2021
140 m2
340 000 €

Rodinný dom Jablonové, tichá lokalita a veľký pozemok.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom Jablonové, tichá lokalita a veľký pozemok.


Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Jablonovom s pozemkom o výmere 2.949 m2.  Dom má v roku 2015 vymenenú strešnú krytinu (Bramac) a odkvapy, inak je v pôvodnom stave. Postavený bol v roku 1972. V podkroví je priestranná povala s manzartkou s výstupom po oceľovom schodisku. (Manzartka nebola nikdy obývaná, 5 izieb+ kuchyňa, hala a kúpeľňa sa nachádza na prízemí).  Dom je čiastočne podpivničený so vstupom z domu (jedna miestnosť). Steny sú z pórobetónových kvádrov, podlahy sú čiastočne betónové s dlažbou a v izbách je drevená dlážka. Stropy sú v prednej časti betónové a v zadnej časti drevené.


Ako prístavba domu je riešená kotolňa a letná kuchyňa (každá ako samostatná miestnosť). Samostatnou stavbou je na pozemku veľká murovaná garáž s betónovým stropom a povalou a vedľa nej hospodárske prístavby. Na pozemku je tiež klenbová pivnica na zeleninu. Jednu hranicu pozemku tvorí potok s asi 2 metre vysokým vodopádom. 


Pozemok treba vnímať ako aktuálne bezkonkurenčnú ponuku svojou výmerou v pôvodnej zastavenej časti obce. Tichá a slepá ulica končí v lese pod kopcom na úpätí Malých Karpát. Uličná šírka pozemku 30 metrov ponúka rôzne možnosti využitia pozemku.


Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, žumpa.


Cena domu s pozemkom  je 340.000,-Eur celkom - bez ďalších poplatkov, s kompletným právnym servisom a poplatkami.


Kontakt: Ľubomír Matlovič, matlovic@maximreal.sk, tel.: 0948 676 848


Prečo kúpiť tento dom?


Jedinečná ponuka v kľudnej ulici s výmerou pozemku, ktorý nemá konkurenciu.


Bezproblémová a rýchla dostupnosť hlavného mesta.


Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Maxim Real?


Cena nehnuteľnosti je pre Vás konečná- neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.


Kontakt: Ľubomír Matlovič, matlovic@maximreal.sk, tel.: 0948 676 848


Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie Maxim Real.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Výmera pozemku 2 949 m2
Úžitková plocha 140 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Maxim Real

Ľubomír Matlovič

zobraziť telefón