logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Dolné Zelenice, 60 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2130054

Lokalita: Dolné Zelenice
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 590 m2
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.06.2021
60 m2
49 000 €

Tradičná vidiecka chalupa s pôvodným trámovým stropom a záhradou, neďaleko Váhu, na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Tradičná vidiecka chalupa v tichej časti obce Dolné Zelenice, ležiacej pri Váhu, 10 km od Hlohovca s vlastnou záhradou, na predaj. Objekt je možné využívať ako chalupu, alebo na trvalé bývanie. Skladá sa z priebežnej chodby do ktorej ústia tri časti domu: obytná so vstupnou halou a dvomi izbami. Druhú časť domu tvorí kuchyňa a kúpeľňa s WC, táto časť je bezbariérovo zrekonštruovaná. V tretej časti je technická miestnosť s plynovým kotlom a pivnicou. K domu prislúcha viacero hospodárskych objektov (dieľňa, šopa, králikáreň,...). Okrasná časť záhrady pri dome je obrastená ružami. Za domom sa nachádza zachovalý skleník a v záhrade je vlastná studňa. V úžitkovej časti záhrady rastú okrem iných stromov aj 2 slivky a marhuľa. Cca 50 m za záhradou sa vrátkami dostanete do parku pri kaštieli (v súčasnosti základná škola). Blízkosť Váhu ponúka možnosti na rybolov, splavovanie, príjemné romantické prechádzky, prípadne výlety na bicykli po hrádzi alebo lesom v jeho okolí.
V obci Dolné Zelenice sa nachádza park s multifunkčným ihriskom, jazdecký areál Paradič a občerstvovacie možnosti. Obchody, lekár alebo kostol sa nachádzajú v susedných dedinách Siladice a Horné Zelenice.
Za kultúrou, kúpaliskami, alebo ďalšími výletmi môžete navštíviť Hlohovec so zámkom, parkom a vyhliadkou - 10 km, Trnavu s historickým centrom a akvaparkom - 30 km, Piešťany s kúpeľmi a vodnou nádržou Sĺňava – 30 km, Nitru so zámkom a kopcom Zobor – 40 km, prípadne pohoria Považský Inovec alebo Malé Karpaty.
Či ste záhradkár, kutil, rybár, máte radi kone, alebo sa len radi túlate krásnou krajinou, táto chalupa Vám môže pomôcť Vaše sny naplniť.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 590 m2
Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Róbert Vach

zobraziť telefón