logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Stará Lesná, 36800 m² ID: 2129926

Lokalita: Stará Lesná
Ulica: Stará Lesná
Výmera pozemku: 36800 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.06.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

Zelený vŕšok - 3 stavebné pozemky na predaj z 38 v Starej Lesnej, Vysoké Tatry

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V podtatranskej obci Stará Lesná (s panoramatickými výhľadmi na Vysoké Tatry) Vám ponúkame možnosť kúpy stavebnej parcely v novej lokalite Zelený vŕšok, určenej v súlade s územným plánom obce pre individuálnu bytovú výstavbu (rodinné domy). Každý pozemok je napojený na skolaudované inžinierske siete: kanalizačná, vodovodná, elektro a plynová prípojka. Ukončené sú všetky príjazdové komunikácie v danej lokalite s konečnou povrchovou úpravou - afaltovým kobercom. Zrealizované sú chodníky so zámkovej dlažby a verejné osvetlenie. V spolupráci s Telekomom sú položené hlavné vetvy optickej siete. Aktuálne predané, alebo rezervované pozemnky nájdete na stránke Zelený vŕšok.

Širšie vzťahy: Dobre situovaná lokalita sa nachádza cca 3,5 km od zastávky tatranskej električky (TEŽ), cesty Slobody a asi v strede medzi mestom Vysoké Tatry (Smokovce) a Tatranskou Lomnicou. Mimo reštaurácií v obci nájdete asi vo vzdialenosti 2 km známe tatranské hotely ponúkajúce plný sevis (bazény, wellness, občerstvenie, bowling a pod. - samozrejme individuálne za úhradu). 

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Celková plocha: 36800 m2, Plocha pozemku: 36800 m2, Zastavaná plocha: 36800 m2, Klimatizácia: nie, Káblová televízia: áno, El. napätie: 230/400V, Parkovanie: áno, Voda: verejný vodovod, Krb: nie, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: Verejná kanalizácia, Plyn: áno

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 36 800 m2

Kontaktné údaje

Tvoje Bývanie s.r.o.

Ing. Václav Sedlatý

zobraziť telefón