logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Haláčovce, 220 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2129688

Lokalita: Haláčovce
Ulica: Banovecka
Zastavaná plocha: 119 m2
Výmera pozemku: 1450 m2
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.06.2021
220 m2
154 900 €

Nadštandardne priestranný 5 izbový rodinný dom na pozemku 1450 m2, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj nadštandardne priestranný 5 izbový rodinný dom, vhodný na rekonštrukciu, podľa predstáv nového majiteľa. 

Tento dom sa nachádza na okraji obce Haláčovce a budúcemu majiteľovi ponúka dostatok súkromia, kľudné bývanie v prekrásnej hornatej prírode, ktorej dominuje vodná nádrž Haláčovce. 
Obec Haláčovce sa nachádza ib 8 minút autom od mesta Bánovce nad Bebravou.

DISPOZÍCIA:

Prízemie:

Vstupnými dverami alebo priamo z garáže (s montážnou jamou) prepojenej s domom vojdeme do vstupnej chodby domu. Vstupnou chodbou sa vchádza do vstupnej haly domu, ktorej dominantou je schodisko na prvé podlažie. Zo vstupnej haly domu vstupujeme do priestrannej kuchyne spojenej s jedálenským kútom.

Na prízemí sa nachádza vzdušná štýlová obývacia izba s plne funkčným otvoreným krbom, letná kuchyňa, komora, samostatné WC s umývadlom, vstup na verandu zadnej časti domu s ľavostranným schodiskom do pivnice. Výhodou domu je obrovská betónová pivnica pod celou plochou rodinného domu, ktorá môže byť  využitá buď ako rodinný wellness, fitness, alebo herná klubovňa pre deti i dospelých. Pravostranným schodiskom z verandy sa vstupuje do podzemného skladu potravín.

1.Podlažie:

Po schodoch vychádzame do haly na 1.podlaží, oproti schodisku je balkón s výhľadom na lúky a prírodu.
Na poschodí sa nachádzajú 3 veľmi priestranné neprechodné miestnosti v súčasnosti využívané ako spálne. Jedna spálňa má vstup na balkón s výhľadom do záhrady na rozľahlý pozemok rodinného domu.
Ďalej sa na poschodí nachádza kúpeľňa s vaňou a WC, kuchyňa, samostatná komora a vstup na neobytné podkrovie rodinného domu. Podkrovie je možné prerobiť na štýlovú pracovňu alebo ateliér.  
V roku 2016 prešiel rodinný dom čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej bola vymenená komplet nová plechová strecha a rozvody kúrenia s radiátormi.

V cene nehnuteľnosti pre vás zabezpečíme:

- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
- prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu,
- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných  poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.

Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 450 m2
Úžitková plocha 220 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Territory Property, s. r. o.

Ing. Marek Bachratý

zobraziť telefón