logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Trnava, 420 m² ID: 2129353

Lokalita: Trnava
Ulica: Javorová
Výmera pozemku: 420 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.06.2021
0 m2
82 400 €

Slnečný stavebný pozemok s návrhom projektu vo vyhľadávanej lokalite v Trnave – mestská časť Modranka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame slnečný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Trnave – mestská časť Modranka. 

Pozemok sa nachádza na Javorovej ulici, pred hranicou pozemku prechádzajú všetky siete (voda, plyn, kanalizácia). Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu, k pozemku je vypracovaný návrh dispozičného projektu rodinného domu. Šírka pozemku je 7.8 m, dĺžka pozemku 54 m.

V cene nehnuteľnosti pre vás zabezpečíme:

- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
- prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu,
- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných  poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.

Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 420 m2

Kontaktné údaje

Territory Property, s. r. o.

Ing. Marek Bachratý

zobraziť telefón