logo reality.sme.sk

Objekt pre obchod, Nitra, 1060 m², Pôvodný stav ID: 2128480

Lokalita: Nitra
Ulica: Levická
Výmera pozemku: 2000 m2
Úžitková plocha: 1060 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 18.06.2021
1 060 m2
1 650 € mesačne

Prenajmem obchodný priestor pri R1 - Nitra východ - 1060m2.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám exkluzívny prenájom Nitra, Levická na privádzači R1. Plocha: kancelária 30m2, pozemok 1060m2. Obchodnú plochu pozemku je možné využiť na rôzny druh podnikateľskej činnosti ako aj služby. Stav objektu: po rekonštrukcii. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.


Výhody:


- obchodný priestor je možné prenajať okamžite


- 5 minút na privádzač R1 východ


- dobrá dostupnosť do centra


- vstup je priamo z hlavnej cesty


Voľný ihneď, možnosť dlhodobého prenájmu. Cena za prenájom je 1650.-/ mesiac + 200.- energie/ mesiac. Majiteľ požaduje zábezpeku vo výške dvoj mesačného nájomného.


V prípade záujmu je možná dohoda o prenájme aj na iný obchodný účel alebo služby.


V prípade záujmu kontaktujte makléra 0905616173. Prosíme kontaktovať výhradne RK.


Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Úžitková plocha 1 060 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

FinProfit REAL

Ivan Zaujec, Mgr.

zobraziť telefón