logo reality.sme.sk

Garsónka, Liptovský Hrádok, 90.15 m², Novostavba ID: 2128394

Lokalita: Liptovský Hrádok
Ulica: neznama
Úžitková plocha: 90.15 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.06.2021
90,2 m2
Cena na vyžiadanie

PONÚKAME NA PREDAJ BYTY V LIPTOVSKOM HRÁDKU

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

VÝHRADNE IBA V NAŠEJ PONUKE NÁJDETE PROJEKT BYTOV V BYTOVOM DOME V MESTSKEJ ČASTI LIPTOVSKÉHO HRÁDKU - V DOVALOVE.

___
PODROBNÉ INFORMÁCIE A CENY NA WEBE:

.DOVALOVEC.SK

___
PROJEKT "DOVALOVEC.SK" JE KOMPAKTNÝ OBJEKT ROZDELENÝ NA BYTOVÚ A NEBYTOVÚ (penziónovú) ČASŤ SO SAMOSTATNÝMI VCHODMI. V BYTOVEJ ČASTI SA NACHÁDZAJÚ BYTY URČENÉ NA TRVALÉ BÝVANIE S MOŽNOŤOU FINANCOVANIA PROSTREDNÍCTVOM HYPOTÉKY. NEBYTOVÁ ČASŤ JE URČENÁ NA REKREAČNÉ, PRÍP. KOMERČNÉ (INVESTIČNÉ) VYUŽITIE S MOŽNOSŤOU ODPOČTU DPH.

___
V bytovej časti sa nachádza 8 bytov na trvalé bývanie o výmere od 46m2 do 90m2 ku ktorým prislúcha pivnica v suteréne a balkón. Podkrovné byty na 4.NP maju veľké terasy orientované na juh. Ostatné byty majú zase samostatnú komoru na tom istom podlaží.

___
Projekt "Dovalovec.sk" vznikol v mestskej časti Lipt. Hrádku - Dovalovo pri rieke Belá na mieste pôvodného objektu športovej ubytovne. Nachádza sa pri hlavnom ťahu smer - Vysoké Tatry, s dostupnosťou kúsok z diaľnice D1. A len pár kilometrov od geotermálneho vrtu medzi Lipt. Kokavou a Pribylinou.


___
Projekt zahŕňa správu a služby správcovskej spoločnosti, recepcie, upratovacej služby, ktorá bude vyťažovať a udržiavať aparmány a štúdiá príp. byty. Majitelia apartmánov, štúdií, návštevníci penziónu, ale aj obyvatelia bytového domu budú mať k dispozícii recepciu, kaviareň, raňajkáreň s lobby barom, reštauráciu a priestory na organizovanie osláv, podujatí, kongresov a konferencií.
V areáli Dovalovec bude vybudované exteriérové wellness s bazénom pod holým nebom, multifunkčné ihrisko, detské ihrisko, ako aj ďalšie atrakcie pre našich najmenších návštevníkov.
V blízkosti objektu je plánovaná zastávka raftérskej cesty.

(Viac na: .DOVALOVEC.SK)

***PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI ZABEZPEČUJE: ROBERT BELLA -
bella@tureality.sk***

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 90,2 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

TUreality s.r.o.

Róbert Bella

zobraziť telefón