logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bratislava-Devín, 570 m², Pôvodný stav ID: 2128334

Lokalita: Bratislava-Devín
Ulica: Kremeľská
Zastavaná plocha: 471 m2
Výmera pozemku: 817 m2
Celková plocha: 570 m2
Úžitková plocha: 570 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.06.2021
570 m2
960 000 €

ARTHUR - RODINNÝ DVOJ-DOM V HISTORICKOM CENTRE DEVÍNA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký dvoj – dom v pôvodnom stave, skolaudovaný v roku 1993 s výhľadom na Devínsky hrad, s  pekne upraveným dvorom a záhradou.  Nachádza sa v ňom 13 obytných miestností s príslušenstvom.


Nehnuteľnosť má veľký potenciál využitia na podnikanie a bývanie. V súčasnosti sa celá využíva na prenájom. Má samostatné dva vstupy.


V suteréne dvoj domu vo vchode sa nachádzajú tri obytné miestnosti, strojovňa, kúpeľňa a komora pod schodiskom. Na prízemí od ulice Kremeľská sa nachádza vstupná chodba, spoločenská obývacia miestnosť s veľkou kuchyňou s kúpeľňou, toaletou a sprchou, s východom na terasu a do záhrady. Tri samostatné miestnosti, ktoré môžu byť využívané aj ako kancelárie, so spoločným zázemím na chodbe. Na poschodie vedie z kuchyne drevené schodisko. Na tomto poschodí sa nachádzajú štyri izby a 2x kúpeľňa s toaletou. Na poschodí je 1,5 izbový byt s vlastným príslušenstvom a slnečnou terasou + samostatná garsónka tiež s vlastným príslušenstvom a 2 balkóny. Každý z domov má samostatné kúrenie. Vedľa domu je dvoj- garáž s prístreškom na parkovanie pre tretie auto. Pri dome sú vytvorené ďalšie 3 parkovacie miesta. Na dvore sa nachádza záhradný krb s posedením, ovocné stromy a koterec pre psov. Jeho náklady na bývanie sú do cca 500 Eur pre obidva domy. Na pozemku sa nachádza studňa. Nehnuteľnosti môžu byť okamžite voľné.


Pozemok na ktorom sú nehnuteľnosti postavené má výmeru 817m2, z toho zastavané plochy sú 471m2. Úžitková plocha nehnuteľností je 570m2.


Uvedené nehnuteľnosti sa nachádzajú sa v historickom centre Devína pod hradom Devín. Obec a hrad Devín aj s jej sútokmi májú veľký geopolitický aj historický význam. Sú spojené s Devínskou Kobylou, ako posledná časť pohoria Malých Karpat, ktoré je ohraničené riekami Dunaj a Morava. Preto je vyhľadávanou destináciou na oddych a rekreáciu.


Cena nehnuteľností: 960.000,- EUR

Naplánujte si obhliadku

http://arec.sk/nehnutelnost/1277/rodinny-dvoj-dom-v-historickom-centre-devina#ziadost-o-obhliadku

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 13
Počet balkónov 3
Počet terás 1
Výmera pozemku 817 m2
Úžitková plocha 570 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Garáž

Kontaktné údaje

ARTHUR Real Estate Company, spol.s r.o.

Rašman Miroslav

zobraziť telefón