logo reality.sme.sk

Iné komerčné priestory, Michalovce, Novostavba ID: 2128256

Lokalita: Michalovce
Ulica: Centrum
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.06.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

Predaj, komerčné prevádzkové priestory a dom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

004-15-SISIa
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažnú budovu - polyfunkčný dom v centre Michaloviec. Nachádza sa v uličke s prístupom z pešej zóny alebo z Jaroslawskej ulice
Objekt sa skladá z dvoch základných častí – bytovej jednotky (mezonet) a obchodnej časti (predajňa)
Prízemie (úžitková plocha 148 m2) sa člení na bytovú časť (obytná plocha 52 m2), terasu (24 m2) a predajňu (35 m2), so samostatnými vchodmi. Poschodie (úžitková plocha 109 m2) sa člení na bytovú časť (obytná plocha 47 m2), a predajňu (46 m2), so samostatnými vchodmi.
Vhodné ako bývanie a s ďalšími možnosťami prenájmu na obchodnú časť. Celý dom je podpivničený, v pivnici sa nachádza kotolňa a ďalšie 3 priestranne miestnosti (sklady)
Objekt bol postavený v roku 2016. Budova je zateplená, okna sú plastové a dvere bezpečnostné. Výhody sú hlavne jeho lokalita priamo v centre mesta. Dom je vhodný na bývanie a podnikanie zároveň.

Sme realitná kancelária BEMI pôsobiaca v rámci celého Slovenska. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Veľmi radi by sme aj vám pomohli s kúpou či predajom vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu, ktoré vás nebudú nič stáť.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vašej nehnuteľnosti, alebo sa len chcete poradiť, kontaktujte ma

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Lenka Kavuľová

zobraziť telefón