logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Košice-Západ, 48 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2127271

Lokalita: Košice-Západ
Ulica: Považská
Úžitková plocha: 48 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 17.06.2021
48 m2
600 € mesačne

NOVOSTAVBA - Pekný 2 izb. byt, Terasa (pri OC Galéria), Lodžia, komplet zariadený, PARKOVANIE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

- ANTE REALITY, Ing. Juraj Antol (22 ročné skúsenosti, člen Realitnej únie)
- NOVOSTAVBA (5 ročný bytový dom na Považskej ulici, projekt Galéria City)
- veľmi pekný 2 izbový byt
- kompletne zariadený
- cca 48 m2
- ul. Považská, (Terasa), v blízkosti OC Galéria, Novej nemocnice, Steel arény, Centra mesta, dobré napojenie smer US Steel, Moldava n. Bodvou, Rožňava, Prešov...
- OSOBNÉ VLASTNÍCTVO
- 1 x LODŽIA cca 8 m2
- PARKOVANIE (nie je zahrnuté v cene, nie je podmienkou)
- byt je SLNEČNÝ
- s VÝŤAHOM
- DOBRÁ VOĽBA NA KVALITNÉ BÝVANIE
- cena nájmu bytu 600-,eur/mesačne vrátane Energií
- cena za parkovanie 40,-eur/ mesačne za vonkajšie parkovacie miesto, 60,-eur/mesačne vnútorné miesto
- už voľný k nájmu

V exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie Ing. Juraj Antol, ANTE reality je na prenájom veľmi PEKNÝ, SLNEČNÝ, 2 IZBOVÝ byt. Nachádza sa v 5 ročnej NOVOSTAVBE bytového domu s dvoma výťahmi. Novostavba bytového domu (projekt Galéria City) na Považskej ulici (Terasa) sa nachádza sa v bezprostrednej blízkosti OC Galéria a takisto v blízkosti Novej Nemocnice. Má dobrú polohu a napojenie smerom do Centra mesta, k OC OPTIMA, napojenie smer US Steel. Situovaný je na 7.poschodí v slušnom, bytovom dome s dvoma nerezovými VÝŤAHMI. Rozloha bytu je celkom cca 48 m2. K bytu prináleží lodžia a parkovacie miesta (počet park. miest podľa dohody).
Dispozícia bytu pozostáva z jednej samostatnej spálne, obývačky voľne prepojenej s kuchyňou, kúpeľne s WC, chodby a lodžie.
Byt je kompletne zariadený, vrátane elektrospotrebičov (chladnička s mrazničkou, umývačka riadku, rúra, varná doska, mikrovlnná rúra, TV, práčka, vstavaná skriňa, manželská posteľ, sedačka, stôl, stoličky, konf. stolík, komody, záhradný nábytok a pod.

Cena nájmu bytu 600-,eur/mesačne vrátane Energií, bez parkovania.

V susedstve bytového domu sa nachádza menší parkovací dom. Prístup do parkovacieho domu je po prejazde cez závoru ovládanú na diaľkové ovládanie. Jedno parkovacie miesto vonkajšie sa nachádza na streche parkovacieho domu, jedno vo vnútri. Spomínané dve parkovacie miesta je možné takisto prenajať spolu s bytom, nie je to však podmienkou.

Cena za parkovanie cca 40,-eur/ mesačne za vonkajšie parkovacie miesto, cca 60,-eur/mesačne vnútorné miesto.

Na začiatku nájmu je potrebné okrem prvého mesiaca nájmu zaplatiť depozit k nájmu. Byt je vhodný na bývanie pre 1-2 osoby. Zvieratá v byte nie sú majiteľom povolené.

Nájom bytu by mohla byť pre Vás DOBRÁ VOĽBA NA KVALITNÉ BÝVANIE. Voľný k nasťahovaniu ihneď.

Všetko Vám zabezpečíme kvalitne na základe 22 ROČNÝCH SKÚSENOSTÍ s prácou v realitnej kancelárii. Realitná kancelária Ing. Juraj Antol, ANTE reality je členom Realitnej únie.


It is offered a 2 room flat in a NEW BUILDING nearby the OC Galéria, HOSPITAL, CITY CENTER- FOR RENT.
ANTE REALITY (22 years experience, member of Real estate Union (Realitná únia)

-an exclusive representative of the Landlord
-a 2 room flat, 48m2
-balcony
-Považská Street (close to the Shoping center -Galeria, close to the Hospital)
-the 7th floor, with lift (2x)
-a balcony
-completely furnished
-payment 600,-eur monthly (energies are included) + payment for one or two parking spaces
-free yet

An attractive, new and nice 2 room flat (situated near by the Shoping Center -Galeria, close to the Hospital, close to the Steel Arena -hockey stadium) in Považská Street is offered for a rent. The flat is within a newly built apartment block under the “Shoping center -Galeria” project. The flat with a balcony is situated further from the road, on the seventh floor out of eight floors. The flat is new, after complete reconstruction (plastic windows, new electrical instalation in whole flat, two built wardrobes, a new kitchen unit with built electrical appliances such as a fridge, a freezer, a dishwasher...., TV), a double bed, a sofa, a wardrobe, wooden floor, etc. The flat is completely furnished. The price is including energies. There is possibility of Internet access. The flat is free yet. Suitable up to two people. Pets are not allowed. You will be required to pay a deposit in addition. Free yet.

The proposed rent includes the energy bills. The price is €600. For an additional charge €40, a parking space outside of the building can be available. If you should need two parking spaces, we can try and secure a second one. For €60, a parking space in garage is also be available. The parking space is private and dedicated to just your car, accessible through a remote controlled barrier.

Ante Reality can provide you with everything you need in high quality as we have 22 year experience with real estate agency. We are a member of Real estate Union.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 48 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 7

Kontaktné údaje

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

zobraziť telefón