logo reality.sme.sk

Administratívna budova, Trenčín, 200 m², Novostavba ID: 2127155

Lokalita: Trenčín
Ulica: Ľudovíta Stárka
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 16.06.2021
200 m2
10 € m2/mesačne

NA PRENÁJOM | Komerčný priestor 200 m2 s parkovaním v Trenčíne

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ZAJO reality Vám ponúka na prenájom priestor o výmere 200 m2 nachádzajúci sa v Trenčíne v komerčnej zóne na ulici Ľudovíta Stárka.

Celé prvé nadzemné podlažie je predpripravené k užívaniu, pričom finálna úprava závisí od požiadavky budúceho nájomcu. Vykurovanie a chladenie priestoru je zabezpečené podlahovým chladením a podlahovým kúrením, je to moderná technológia, ktorá v lete zabezpečí prijemný chládok (bez nepríjemnej hlučnosti a prievanu), v zime zase priestor vykúri po celej jeho ploche. 

Súčasťou priestoru je dokončená kuchynská linka, priestor WC-muži, priestor WC-ženy a menší priestor pre uskladnenie drobných potrieb (spotrebný kancelársky tovar, čistiace prostriedky v prípade využitia služieb upratovačky).

Budova bola postavená v roku 2019 a pozostáva z prízemia a prvého nadzemného podlažia. Pozemok na ktorom je budova postavená je zo všetkých strán oplotený, s vlastnou prístupovou cestou a bránou na elektrické otváranie. Objekt je zabezpečený alarmom a je monitorovaný kamerovým systémom.

Súčasťou nájmu sú energie, internet a parkovanie pre 7 áut.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rada zodpoviem na tel. č. : 0948 259 003, emailovej adrese: martinapojezdalova@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

ZAJO Reality, s.r.o.

Martina Pojezdálová

zobraziť telefón