logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Ivanka pri Nitre, 113 m², Novostavba ID: 2127053

Lokalita: Ivanka pri Nitre
Ulica: Dubová
Úžitková plocha: 113 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.06.2021
113 m2
144 000 €

REZERVOVANÉ! Novostavby 4-izb. dvojdomov, Ivanka pri Nitre

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REZERVOVANÉ!

Chcete bývať v blízkosti krajského a okresného mesta Nitra? Láka Vás bývanie v tichej novovznikajúcej štvrti obce Ivanka pri Nitre? Máme pre Vás exkluzívnu ponuku, ktorá naplní aj tie najväčšie očakávania!

Ponúkame Vám na predaj 24 nízkoenergetických murovaných rodinných domov, ktoré sú súčasťou dvojdomov. Každý zo spomínaných domov disponuje výmerou 137 m2 a úžitkovou plochou 112,78 m2 a pozemkom o výmere od 271 m2 až po 329 m2.

Pri výstavbe sa veľký dôraz kládol na výber kvalitných materiálov. Ide o murované stavby, obvodové múry s hrúbkou 300 mm, materiál Ytong, zateplenie kontaktným zatepľovacím systémom o hrúbke 150 mm - prízemie, 170 mm - poschodie. Fasádu tvorí kombinácia silikónovej fasádnej omietky, presklených plôch a špeciálnej dekoratívnej omietky v štýle drevo. Stropné konštrukcie monolitické, strecha plochá, nepochôdzna. Okná plastové, izolačné trojsklá. Vstupné dvere hliníkové, vnútorné dvere drevené. Elektrické podlahové vykurovanie, zn. DEVI. Na doplnkové vykurovanie možnosť využitia krbu v obývacej izbe.

Benefitom ponuky je predpríprava na fotovoltaiku, domového vrátnika, prístrešok pre auto s povrchovou úpravou pohlcujúcou zvuky, rekuperácia.

Napojenie na IS - elektrická energia, obecná voda, kanalizácia. Samozrejmosťou je optické pripojenie na internet.

Každý dom je navrhnutý ako 4-izbová bytová jednotka a oddelenou dennou a nočnou zónou. Na prízemí, resp. 1. nadzemnom podlaží sa nachádza denná zóna zahŕňajúca otvorený priestor kuchyne, jedálne a obývacej izby s výstupom na terasu, vstupnú chodbu, oddelenú toaletu, šatník, technickú miestnosť a schodisko. Nočná zóna nachádzajúca sa na 2. nadzemnom podlaží disponuje spálňou s priestranným šatníkom, 2 detskými izbami a kúpeľnou s toaletou.

Keďže ide o novovznikajúcu lokalitu, developeri dbali na vybudovanie komfortnej dopravnej siete so šírkou 6 metov, chodníkov po oboch stranách a dostatku parkovacích miest pre návštevy. V celom komplexe je riešené verejné osvetlenie. K zvýšenému komfortu prispieva aj skutočnosť, že sa tu nachádza autobusová zastávka s pravidelnou mestskou hromadnou dopravou.

Noví obyvatelia budú mať na dosah kompletnú vybavenosť, možnosť tráviť voľnočasové aktivity - golfové a multifunkčné ihrisko, miestne štrkoviská. Deti a mládež môžu využívať priestranné detské ihrisko priamo v areály s parkom a exteriérovými posilňovacími zariadeniami.

Uvádzané ceny sú od 144 000 € za “holodom” s pozemkom a parkovacími miestami pred domom. V prípade záujmu je možné dokončenie do štádia “na kľúč”, kde sa cena dokalkuluje podľa výberu použitých materiálov na základe požiadavky nového majiteľa.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti - A1.

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala a potrebujete zodpovedať doplňujúce otázky, kontaktujte ma na telefónnom čísle 0905 523 619 alebo prostredníctvom e-mailu micikova.zuzana@micikovareality.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 113 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Mičíková Reality, s.r.o.

Mgr. Zuzana Mičíková

zobraziť telefón