logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Lozorno, 355 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2126892

Lokalita: Lozorno
Ulica: Veterná
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 557 m2
Úžitková plocha: 355 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.06.2021
355 m2
425 000 €

Bývanie a podnikanie pod jednou strechou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný dom len 15 min od Bratislavy v obci Lozorno. Zaujme nielen nadštandardnou rozlohou, ale aj netradičným dispozičným riešením. Zaručene vás osloví aj lokalita, ktorá ponúka mnoho miest na oddych a voľnočasové aktivity. Rýchle dopravné spojenie s hlavným mestom zabezpečuje diaľnica D2, ktorá má zjazd priamo pri obci, ale aj autobusové a vlakové spojenie; vlaková stanica je od domu vzdialená len 10 minút pešej chôdze.

Dom sa nachádza na parcele s výmerou 557 m2 v tichej slepej uličke, ktorej koniec lemuje borovicový les. Vďaka dvom samostatným vchodom môžete bezpečne oddeliť súkromie rodiny od vašich podnikateľských aktivít a zároveň ušetriť kopec času, ktorý by ste inak museli investovať do dochádzania. Kľudná lokalita zároveň vytvára pohodové pracovné prostredie, v ktorom môžete pokojne tvoriť. Priestranné izby sú vďaka veľkým oknám krásne presvetlené, čo vytvára v celom dome príjemnú atmosféru.

Pivničný priestor s rozlohou až 120 m2 je vďaka možnosti temperovania možné využiť ako komfortný odkladací alebo skladový priestor.

K dispozícii je taktiež garáž a až 5 parkovacích miest pred domom.

POZRITE SI NAŠU 3D PREHLIADKU:
https://my.matterport.com/show/?m=7iqB1qEEkSB

DISPOZÍCIA:
1. NP – cca 110 m2 – 3-izb.:
- vstupná chodba
- 2 samostatné izby
- kuchyňa prepojená s ďalším otvoreným priestorom a obývacou izbou
- samostatné WC
- kúpeľňa s WC, sprchovým kútom a priestorom pre práčku so sušičkou
- schodisko do pivnice

2. NP – cca 125 m2 – 5 izb.:
- vstupné schodisko
- 3 samostané izby, z toho jedna mezonetová
- kuchyňa s veľkým otvoreným priestorom prepojená s ďalšou izbou (priestor pri kuchyni je možné zariadiť ako obývaciu miestnosť a izbu ponechať ako ďalšiu samostatnú spálňu)
- priestranná kúpeľňa s WC, vaňou a sprchovým kútom

PIVNICA – cca 120 m2:
- priestranná chodba
- 5 samostatných miestností

GARÁŽ – cca 15 m2:
- otváranie na diaľkové ovládanie
- pod garážou sa nachádza pivničný priestor, ktorý slúžil na servis automobilov

REKONŠTRUKCIA DOMU:
Interiér:
V roku 2021 prebehla čiastočná rekonštrukcia domu. Na 1. NP boli vymenené podlahy a dvere so zárubňami. Kompletnou zmenou prešla aj kúpeľňa a samostatné WC, ktoré dostali moderný vzhľad a funkčné využitie každého centimetra. Všetky interiérové steny vrátane pivničných boli vymaľované.

Exteriér:
Nový náter bol aplikovaný aj na vonkajšie steny.
V záhrade je položený nový trávový koberec a vytvorené miesto pre váš relax. V zadnej časti pozemku sa nachádza plocha, ktorá slúži ako základ na stavbu altánku, záhradného domčeka a pre milovníkov wellnessu aj sauny alebo vírivky.

INŽINIERSKE SIETE: plyn, elektrina, kanalizácia a obecná voda.
Na polievanie záhrady slúži studničná voda.

INTERNET: optika - Telekom

LOKALITA:
Obec Lozorno sa nachádza 20 km od Bratislavy v blízkosti západných svahov Malých Karpát, ktoré sa pýšia viacerými chránenými prírodnými biotopmi európskeho významu. Rýchle dopravné spojenie s hlavným mestom pridáva tejto lokalite na atraktivite.

Obec má výbornú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu materská a základná škola (1.-9. roč.) a pre umelecky nadané deti aj základná umelecká škola. K dispozícii je zdravotné stredisko, pošta, kostol, obchody, reštaurácie, športovci nájdu vyžitie na futbalovom štadióne i v rôznych športových kluboch (tenis, karate, joga..., ale aj cvičenie pre najmenších). Sídlia tu viaceré priemyselné firmy a poľnohospodárske družstvo, ktoré vytvárajú potenciálne pracovné príležitosti.

Obľúbeným miestom relaxu je neďaleká vodná nádrž, ktorá poskytuje priestor pre viaceré kultúrno-spoločenské aktivity a podujatia. Rybárske zábavy i hody a taktiež „Country guláš", kde sa môžu Lozorňania stretnúť aj so susedmi zo Zohoru, Stupavy, Kuchyne a Perneka, patria medzi najobľúbenejšie.
V priestoroch bývalých kasární môžete navštíviť unikátne múzeum historických vozidiel.

Ak ste milovníkom cyklistiky alebo chodíte radi na túry, v okolí Lozorna si určite prídete na svoje.

www.HomeTown.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 557 m2
Úžitková plocha 355 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

HomeTown s.r.o.

Jana Chovancová

zobraziť telefón