logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Svit, 59.65 m², Novostavba ID: 2126732

Lokalita: Svit
Ulica: Americké námestie
Celková plocha: 59.65 m2
Úžitková plocha: 59.65 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.06.2021
59,7 m2
68 947 €

1-izbový byt v novostavbe vo Svite s predzáhradkou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 1 izbový byt s podlahovou plochou 33,94m2 v obci Svit. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,04 m2 a predzáhradka o výmere 23,68m2. Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku.

V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie.

Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami.

V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská.

Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012143. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 59,7 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

MGM & partners s.r.o.

Pekáriková Sylvia

zobraziť telefón