logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Martin, 66 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2126598

Lokalita: Martin
Ulica: F. Štefunku
Úžitková plocha: 66 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.06.2021
66 m2
109 990 €

3 izbový byt, Martin - Košúty

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v príjemnej lokalite Martin - Košúty. Celková plocha bytu je 66 m² + lodžia 4,25m2. Byt je veľmi pekný a nachádza sa v krásnom prostredí na prízemí.
Prešiel kompletnou rekonštrukciou a pozostáva z dvoch obytných izieb, obývacej izby, kuchyne, vstupnej haly, kúpeľne a samostatného WC.
Svetlá v byte sú zabezpečené novým LED osvetlením. Nové interiérové dvere, vrátane oblôžkových zárubní aj vchodových bezpečnostných dverí, nové stierky, podlahy , znížene stropy sadrokartónom, nová elektroinštalácia, nové radiátory, obklady, dlažba, voda, odpady, nová sanita, nové žalúzie + kompletná rekonštrukcia balkóna. K dispozícii je aj vizualizácia celého interiéru, ktorá je k nahliadnutiu na mieste obhliadky. Orientovaný je na severnú a južnú svetovú stranu.

Občianska vybavenosť je výborná, školy, škôlky, potraviny, obchody, kaviarne, hypermarket Kaufland, nákupné centrum Campo di Martin, či reštaurácie a ďalšie široké služby. V okolí bytového domu je tiché prostredie a zeleň.

Výhody nehnuteľnosti:

- kompletná moderná rekonštrukcia 6/2021,
- svetlý,
- príjemná lokalita,
- dobrá občianska vybavenosť.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 66 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Reality Center, s.r.o.

Miroslav Binder

zobraziť telefón