logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Sever, 118 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2124885

Lokalita: Košice-Sever
Ulica: Tomášikova
Úžitková plocha: 118 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 15.06.2021
118 m2
591 € mesačne

NA PRENÁJOM - NÍZKONÁKLADOVÉ KANCELÁRIE 118 m2 - TOMÁŠIKOVA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Martina Benediková z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na rohu ulice Tomášikova a Národná Trieda.

Táto lokalita je obľúbená nie len firmami z oblasti bankovníctva, práv či IT, ale aj stavebníctva či služieb. Ide o flexibilné pracovné priestory pre všetky typy firiem a projektov.

Priestory sú rôznych veľkostí od 17,5 m2 až po možnosť prenajať si celé poschodie o veľkosti cca 350 m2. Ponúkame maximálnu flexibilitu pre Vaše podnikanie. Vyskladajte si priestory podľa Vašich predstáv o veľkosti akú potrebujete.

Budova má šesť poschodí, čo poskytuje dostatok priestoru pre Váš biznis. Má vlastného správcu, výťah, uzavreté kancelárie s vlastnými meračmi tepla a elektriny, spoločné kuchynky a sociálne zariadenia.

Jednou zo základných priorít pri prenájme administratívnych priestorov je parkovanie nájomcov či ich hostí. Preto ponúkame možnosť prenajať si parkovacie miesta pre maximálny komfort. Budova sa však nachádza mimo platenej zóny za parkovanie, takže klienti môžu v okolí parkovať bezplatne.

Poloha objektu Vám a Vašim zamestnancom poskytne plný komfort z pohľadu dopravy, nákupov či služieb. Lokalita poskytuje výborné napojenie na mestské aj diaľničné dopravné uzly a skvelú dostupnosť s MHD. Hneď vedľa vchodu je zastávka MHD autobusov, čo robí toto miesto veľmi frekventovaným.

V blízkosti je OD Beta s potravinami, reštaurácie, Family Gym Oáza, banka.

Štandard priestorov:

- prístup do budovy 24/7

- otvárateľné okná

- výťah

- štruktúrovaná kabeláž

- kuchynky

- sociálne zariadenia

- bezplatné parkovanie

Uvedené kancelárie podľa priloženého pôdorysu o rozlohe 118,27 m2 sú za cenu 591€ + DPH/mesiac + 331€ energie + DPH. Spolu 1106 eur s DPH na mesiac.

Cena ostatných kancelárií už od 98 € + DPH/mesiac + energie.

Kancelárie sa prenajímajú BEZ ZARIADENIA.

Každá kancelária je čerstvo vymaľovaná a má nový koberec/ podlahu. Plánuje sa rekonštrukcia vstupnej haly, ktorú môžete vidieť na vizualizácii medzi fotkami.

Pracovať v administratívnej budove Tomášikova znamená pracovať v bezprostrednej blízkosti centra Košíc a využívať komfort, ktorý poskytuje funkčné prevedenie celej budovy.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte kontaktovať: Mgr. Martina Benediková - 0911 70 11 55 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 118 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Mgr. Martina Benediková

zobraziť telefón