logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Borský Svätý Jur, 650 m², Novostavba ID: 2124505

Lokalita: Borský Svätý Jur
Ulica: neznama
Zastavaná plocha: 135 m2
Výmera pozemku: 650 m2
Úžitková plocha: 650 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.06.2021
650 m2
Cena na vyžiadanie

LUXUSNÝ RODINNÝ DOM ** novostavba v obci Borský Svätý Jur! 135 m2, pozemok 650 m2!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa, ponúka na predaj skolaudovanú luxusnú novostavbu štýlovo a veľmi vkusne zariadeného rodinného domu so zastavanou plochou domu 135 m2, pozemok o výmere 650 m2, v tichej časti obce Borský Svätý Jur. Kolaudácia prebehla v r.2020. Dispozíciu domu tvorí vstupná predsieň, ktorá prechádza do otvoreného priestoru obývačky prepojenej s jedálňou a kuchyňou, z druhej strany idete chodbou do kľudovej časti s troma izbami, veľkou kúpeľňou a samostatným wc. Z obývačky a dvoch izieb s francúzskymi oknami je vstup na terasu. Okná sú plastové, s izolačným trojsklom, s interiérovými žalúziami. V dome je elektrické podlahové vykurovanie, v obývačke sú osadené krbové kachle, elektroinštalácia je svetelná a motorická. Dom je vybavený klimatizáciou, zdroj teplej vody tvorí elektrický zásobníkový ohrievač. Kanalizácia do žumpy. Interiérové dvere sú v drevených obložkových zárubniach. V izbách a v predsieni sa nachádzajú vstavané skrine. Stropy sú trámové, krov drevený, sedlový, na streche je betónová krytina BRAMAC. Podlahy tvoria veľkoplošné parkety a keramická dlažba. Kuchynská linka je drevená so sklokeramickou doskou, zabudovanou elektrickou rúrou, umývačkou riadu a kombinovanou chladničkou. Dom je vybavený bleskozvodom, rozvodom telefónu a anténnym rozvodom v každej obytnej miestnosti, taktiež je dom vybavený alarmom /JABLOTRON/. Terasa je vydláždená veľkoplošnými keramickými dlaždicami. Parkovanie: 2 parkovacie miesta vo dvore, 2 pred domom. Energetická trieda A.
Obec Borský Sv.Jur má kompletnú občiansku vybavenosť, patrí do širšej spádovej oblasti hlavného mesta. V susedstve obce sa nachádza rekreačná oblasť Tomky. Dostupnosť D2 - 27 km (cca 21 min), vzdialenosť z Bratislavy - 68 km, vzdialenosť hraničný priechod Hohenau - 5,7 km.
Všetko za Vás vybavíme a zariadime, poradíme aj s najvýhodnejším financovaním v prípade potreby HÚ.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme a obhliadku sprostredkujeme na +421 41 3217800 Ľudmila Slobodová, alebo na slobodova@tureality.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 650 m2
Úžitková plocha 650 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

TUreality s.r.o.

Ľudmila Slobodová

zobraziť telefón