logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Sereď, 350 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2124503

Lokalita: Sereď
Ulica: neznama
Zastavaná plocha: 350 m2
Výmera pozemku: 373 m2
Úžitková plocha: 350 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.06.2021
350 m2
170 000 €

Nadčasový 5iz RD 350m2 na pozemku 373m2 - Sereď.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

TUreality ponúka na predaj nadčasový 5 izbový 3 podlažný rodinný dom. Dom sa nachádza v tichej lokalite v meste Sereď blízko pri centre. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 373m2 s úžitkovou plochou 350m2. Dom bol postavený v r. 1970 stavebným inžinierom má skvelé dispozičné riešenie a obsahuje množstvo vychytávok. Neskôr prešiel čiastočnou rekonštrukciou - časť okien vymenená za plastové, drevené doplnené zasklenie (4sklo), zateplenie fasády, podlahové kúrenie v kuchyni, zateplenie strechy a nová krytina....

Dispozične dom pozostáva:
1. NP (vyvýšené): zádverie so vstupom na WC, veľká vstupná hala so zátiším a schodiskom, kuchyňa s loggiou a jedálňou, špajza, rozľahlá obývacia izba s loggiou,
2.NP: komunikačná chodba s výstupom na terasu so 180° výhľadom, 3x izba, kúpeľňa s WC, 2x loggie,
1.PP: garáž s montážnou jamou, dielňa (predtým využívaná ako skleník), letná kuchyňa s vaňou a sprchovým kútom, jedáleň/posedenie pred vstupom do vínnej pivnice, samostatná toaleta, množstvo úložných priestorov, chodba - výstup na zadný dvor.
Dom má veľký potenciál. Ako som už spomínala obsahuje množstvo vychytávok, napr. stredom domu prechádza inštalačná šachta, s otvormi do každej izby, ktorou bez akýchkoľvek veľkých stavebných zásahov môžete ťahať siete v prípade rekonštrukcie. Kúpou ihneď voľný! Energetický certifikát nebol predložený.
Samotný dom je obklopený prekrásnou zeleňou a je odsadený ďalej od cesty čo vytvára príjemné zátišie a súkromie s výhodou bývania v meste. Do 5 minút peši sa nachádzajú potraviny s mäsiarstvom, železničná stanica, škôlka, škola, pohostinstvo.
Mesto Sereď má výbornú polohu. Dom je od R1 vzdialený len 3km! Trnava je 15min., Nitra 25min., Bratislava 40min.
Mesto Sereď má komplexnú občiansku vybavenosť a množstvo voľnočasových aktivít ako napr. rybolov, cykloturistika, prechádzky do prírody, kúpanie / člnkovanie po Váhu a iné.

Nehnuteľnosť som osobne navštívila, som stavebná inžinierka a viem Vám o nej povedať všetky ďalšie potrebné informácie, buď telefonicky, alebo aj na osobnej obhliadke. Cena je konečná zahŕňa kompletný servis spojený s prevodom nehnuteľnosti, všetky poplatky. Ochotne Vám poradíme a bezplatne pomôžeme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. Pokiaľ Vás ponuka oslovila neváhajte ma kontaktovať na kmetkova@tureality.sk, alebo na +421 41 321 7800.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Výmera pozemku 373 m2
Úžitková plocha 350 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

TUreality s.r.o.

Ing. Monika Kmeťková

zobraziť telefón