logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Nitra, 64 m², Novostavba ID: 2123921

Lokalita: Nitra
Ulica: Cermanske namestie
Úžitková plocha: 64 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.06.2021
64 m2
122 500 €

Predaj 2 izb byt v nadhernom prosredi

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Nitra. Plocha: úžitková 64m2. Nachádza sa na 2. poschodí Stav objektu: novostavba. Kúrenie: vlastne .Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu. Cena 122 500 €

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS
Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 64 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 2

Kontaktné údaje

REINS GROUP

Marian Oravec

zobraziť telefón