logo reality.sme.sk

Obchodné, Bratislava-Petržalka, 217 m², Novostavba ID: 2123468

Lokalita: Bratislava-Petržalka
Ulica: Gercenova
Úžitková plocha: 217 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.06.2021
217 m2
430 000 €

Pedaj - krásny nebytový priestor v novostavbe

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame exkluzívne na predaj veľmi pekný, slnečný nebytový priestor na začiatku Petržalky s výbornou dostupnosťou do centra mesta a zároveň na diaľnicu na Gercenovej ul. č. 6/A. Nebytový priestor pozostáva z dvoch podlaží (1NP a suterén) o celkovej výmere 217 m2.
Na prvom podlaží o výmere 117 m2 sa nachádzajú vstup, vstupná hala, dve zasadacie miestnosti s výhľadom a vstupom do krásneho, tichého vnútro bloku, recepcia, miestnosť pre klientov s výhľadom do pešej zóny, dve toalety s umývadlami (pánska a dámska), sprcha, kuchynka a technická miestnosť.
Suterénne podlažie pozostáva z dvoch miestností a baru o výmere 100 m2. Prístup k spodnej časti priestoru je po schodoch z hornej časti alebo priamo z garáží, kde je možnosť a priestor na nakladanie a vykladanie tovaru priamo z auta.
Celý priestor je vykurovaný vlastným plynovým prietokovým kotlom, ktorý slúži aj na ohrev vody.
Nebytový priestor je aktuálne využívaný na kancelárske priestory, no vzhľadom na jeho umiestnenie a orientáciu a skleneným výkladom do pešej zóny by mohol byť využitý aj ako predajňa, prípadne internetový obchod s veľkým skladom.

***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou.


Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, e-mail: krizanovic@bmreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 7
Úžitková plocha 217 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

BM Real Estate, s.r.o.

Mgr. Boris Križanovič

zobraziť telefón