logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nitra, 250 m², Pôvodný stav ID: 2123088

Lokalita: Nitra
Ulica: Pri lipe
Výmera pozemku: 1054 m2
Úžitková plocha: 250 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.06.2021
250 m2
219 000 €

Rezervované.5 izb dom na 10a pozemku,Kynek

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V dosahu MHD,v tichej časti na Kyneku, v slepej uličke,Vám ponúkame zaujímavo riešený 5 izbový dom o výmere cca 250m2,na peknom rovinatom 10á pozemku, s možnosťou rozdelenia na 2 pozemky.
Dom je riešený,ako 2 a pol podlažný,podpivničený,príjemne presvietený slnkom.
V pivničných priestoroch sa nachádza technická miestnosť s plynovým kotlom,práčovňa,garáž,vínna pivnica s priestorom na posedenie,pivnica na zeleninu,2 miestnosti slúžiace ,ako odkladací priestor.
Po schodoch sa dostanete na prvé medziposchodie,kde sa nachádza vstupná predsieň so šatníkom a WC pre hostí, špajza,kuchyňa s jedálenským kútom a menšia izba,kde si môžete oddýchnuť po dobrom obede.
Schodmi sa dostanete na druhé medziposchodie, na ktorom sa nachádza priestranná obývačka,ktorej dominuje krb,ktorý Vám spríjemní dlhé zimné večery.Na tomto medziposchodí sa nachádza aj menšia izba s východom na terasu.
Na treťom medziposchodí sa nachádzajú 3 spálne a kúpeľňa s WC.
Záhrada za domom je rozdelená na úžitkovú a oddychovú časť zeleným plotom.V oddychovej časti je priestor na záhradné posedenie a dobudovanie bazénu,úžitková časť je rozdelená na vinohrad a zeleninovú záhradku.Veľkou výhodou je vlastná studňa,slúžiaca na zavlažovanie záhrady.
Dom je murovaný,tehlový,strecha šikmá,v dome sú zavedené všetky IS.Kúrenie plynové a krbom,liatinové radiátory.Okná sú drevené.Dom bol daný do užívania v r.1985.V záhrade sa nachádza kopaná pivnica na zeleninu a ovocie.
Dom je hneď obývateľný aj bez väčších prerábok.
Cena 219 000 € vrátane všetkých nákladov potrebných na prevod vlastníckeho práva.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 054 m2
Úžitková plocha 250 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Mariana Gálisová - MMJ

Mariana Galisová

zobraziť telefón