logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Gabčíkovo, 60 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2123059

Lokalita: Gabčíkovo
Ulica: Medveďovská
Výmera pozemku: 720 m2
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.06.2021
60 m2
35 000 €

2-izbový Domček na slnečnom pozemku, cena dohodou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj momentálne 2-izbový dvojpodlažný starší rodinný dom na rozľahlom slnečnom rovinatom pozemku. Pozemok je vo výmere 720 m², z toho zastavanú plochu rodinného domu tvorí 60 m². Dom sa nachádza na konci ulice a ponúka možnosť nadstavby. Znalecký posudok je v hodnote 37000 eur. Cena dohodou

Dispozícia: Na prízemí je predná polovica domu, kde je aj situovaný vchod a je čiastočne zrekonštruovaná (2 izby, kúpeľňa, komora). Okná sú plastové. Rekonštrukcia je v stave holodomu. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol. Na pozemku sa nachádzajú IS mestská voda, elektrina, plyn, kanalizácia.

Lokalita: V blízkosti domu je kompletná občianska vybavenosť (obchody, školy, pošta, poliklinika, banky, detské ihriská a športoviská) ako aj množstvo reštaurácií a tiež vodné dielo Gabčíkovo s možnosťou športového využitia a možnosťou príjemných oddychových prechádzok.

Veterinár – 1,2 km
Tesco – 2,3 km
Reštaurácia – 1,6 km
Mäsiarstvo – 1,7 km

Gabčíkovo je vodné dielo na rieke Dunaj, vybudované neďaleko mesta Gabčíkovo, juhovýchodne od Bratislavy. Vodné dielo Gabčíkovo bolo vybudované najmä z dôvodov ochrany územia pred povodňami, zlepšenia plavebných podmienok, zabezpečenia kvality pitnej vody a výroby elektrickej energie. Význam sa však kládol aj rekreačnému a turistickému využitiu.
Mesto Gabčíkovo od roku 1948 premenované na počesť Jozefa Gabčíka sa nachádza v centrálnej časti Podunajskej roviny, cca 10 km južne od Dunajskej Stredy, 40 km juhovýchodne od Bratislavy a 3 km severne od rovnomenného vodného diela. Mestom preteká Čiližský potok a v okolí je viacero zavlažovacích kanálov.

Najväčším plusom uvedenej nehnuteľnosti je celková predajná cena, nakoľko znalecký posudok bol stanovený vo vyššej hodnote. Taktiež veľkosť pozemku s variabilitou využitia, napríklad čisto záhradkárčenie. Plus je aj v možnosti kompletnej rekonštrukcie podľa predstáv klienta s možnosťou prístavby či nadstavby. Z pohľadu pomeru ceny/lokality/stavu nehnuteľnosti považujeme túto nehnuteľnosť za plusovú investičnú príležitosť.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 720 m2
Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RK Mária Barteková

Mgr. Mária Barteková

zobraziť telefón