logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Vlkanová, 50.50 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2122345

Lokalita: Vlkanová
Ulica: Továrenská
Celková plocha: 50.50 m2
Úžitková plocha: 50.50 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.06.2021
50,5 m2
90 000 €

EKOREAL - 2i BYT ZREKONŠTRUOVANÝ ZARIADENÝ V OKOLÍ PEKNEJ PRÍRODY

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EKOREAL- Nakoľko ceny Nehnuteľností výrazne stúpajú Vám Ponúkame Exkluzívne a v dobrej cene na predaj ZARIADENÝ 2-izbový byt v peknej lokalite len 9 km od Banskej Bystrice v obci Vlkanová. Obec Vlkanová je vzdialená od okresného mesta Banská Bystrica 9 km. Leží na západnom svahu Zvolenskej vrchoviny a vo Zvolenskej kotline v nive rieky Hron. Hranica obce je spoločná s mestom Banská Bystrica a obcami Badín, Hronsek, Dolná Mičiná a Horná Mičiná. supermarket čo dáva väčší priestor na voľne zaparkovanie. Byt sa nachádza na 3- poschodí, dispozične pozostáva z vstupnej chodby,jednej izby, druhej izby ako obývačky s pekným balkónom, kuchyne, kúpeľne s WC. Byt je kompletme zrekonštruovaný. Voľný k okamžitému nasťahovaniu sa. Byt sa predáva zariadený, tak ako je na fotkách. Okolie ponúka veľa športového využitia ako cyklistiky, Turistiky, veľa možností pre Hubárov a veľa iných aktivít. Byt má veľký bónus v rámci pozemkov, ktoré sú vysporiadané či pod bytovkov a v okolí a sú súčasťou ceny.Obec má kompletnú občiansku vybavenosť ako:  Predajňa potravinárskeho tovaru, Pohostinstvo, Pizzéria, Zariadenie pre údržbu a opravu motorových vozidiel, Telocvičňa, Knižnica, Pošta, Káblová televízia, Verejný vodovod, Verejná kanalizácia, Rozvodná sieť plynu, Lekárne a výdajne liekov, Samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých, Komunálny odpad, Využívaný komunálny odpad, Zneškodňovaný komunálny odpad, Základná škola, Materská škola.KONTAKT na makléra:

Ľubor Klačan

0918 030 070

lubor.klacan@ekoreal.sk

EKOREAL Banská BystricaCena: 90000,- EUR / Financovanie zabezpečené našimi profesionálmi, podľa požiadaviek a možností klientaServis realitnej kancelárie zahŕňa:

1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.

3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 50,5 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 3

Kontaktné údaje

EKOREAL

Ľubor Klačan

zobraziť telefón