logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Krásno nad Kysucou, 100 m², Pôvodný stav ID: 2121178

Lokalita: Krásno nad Kysucou
Ulica: Krásno nad Kysucou
Zastavaná plocha: 130 m2
Výmera pozemku: 404 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.06.2021
100 m2
70 000 €

Rodinný dom v krásne nad Kysucou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Dom zo 70 – tych rokov je v dobrom stave, je udržiavaný a napojený na dostupné inžinierske siete. Upravená záhrada pri dome,  bezproblémový prístup z cesty priamo do dvora a blízka infraštruktúra  obce taktiež dávajú predpoklad príjemného bývania.  Dom je zariadený pôvodným nábytkom.  Voľný ihneď.


 AD-REALITY Kysuce - ponúkame na predaj rodinný dom v v Krásne nad Kysucou. Je v dobrom stave, postavený na primerane veľkom pozemku vo výmere 404 m2. Dom je  dvojpodlažný, podpivničený -  v  prízemí domu je vstupná chodba, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa s vaňou a  WC a špajza. V podkroví je jedna izba. V suteréne je sklad na potraviny, kotolňa, sklad paliva. Vedľa domu je prístavba s garážou, na poschodí je veľká dielňa.  Pozemok je upravený a udržiavaný, oplotený. K domu patrí samostatná ovocná záhrada vo výmere.180 m2. Na rodinný dom nebol vypracovaný energetický certifikát, alebo je v štádiu vypracovania..


IS: - vodovod z vlastnej studne, elektrina 230/400 V, vykurovanie teplovodné, ústredné s kotlom na zemný plyn,  odpady – septik. Možnosť napojenia na kanalizáciu, verejný vodovod.


Cena 70.000 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 404 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát D

Kontaktné údaje

AD-REALITY s.r.o.

Ondrašina

zobraziť telefón