logo reality.sme.sk

Administratívna budova, Bratislava-Lamač, 520 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2121176

Lokalita: Bratislava-Lamač
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 360 m2
Výmera pozemku: 589 m2
Úžitková plocha: 520 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.06.2021
520 m2
Cena na vyžiadanie

Predaj polyfunkčnej vily, 520 m2, poz. 589 m2, po rekonštrukcii, Lamač

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú samostatne stojacu, trojpodlažnú, čiastočne podpivničenú, murovanú vilu v Lamači s pozemkom 589 m2. Je napojená na elektrinu (230/400), plyn, mestský vodovod a kanalizáciu. Kúrenie je riešené plynovým kotlom a krbom. Dom je postavený na základoch starej, pomerne známej lamačskej budovy a prešiel nedávnou kompletnou rekonštrukciou. Má nové podlahy, plastové okná, prerobené kúpeľne, interiérové dvere a zárubne.
Prízemie tvoria dve krídla, každé so samostatným vchodom, ktoré je možné po malej stavebnej úprave prepojiť. V jednej časti je veľký presvetlený ateliér s galériou, administratívnymi a skladovými priestormi, malou kuchynkou, WC a kúpeľňou a s východom do záhrady. Druhú časť prízemia tvorí samostatná bytová jednotka s 2 izbami a kúpeľňou s WC, ktorú je tiež možné využívať ako kancelárie alebo pracovne. Na prvom poschodí sa nachádza samostatný byt s 2 izbami, dvomi menšími miestnosťami, kuchyňou, špajzou, kúpeľňou a veľkou obývačkou s východom na terasu. Druhé poschodie tvoria dva byty, jeden dvojizbový, jeden trojizbový.
Pozemok je oplotený. Záhrada je skôr oddychová. Predná časť pozemku je vydláždená, určená na parkovanie. Ďalšie parkovacie miesta sú k dispozícii na blízkom verejnom parkovisku.
Dom sa nachádza v tichej, obľúbenej časti Lamača. Je vhodný ako na bývanie, tak na sídlo firmy. Po menších úpravách je možné ho celý využívať ako administratívny priestor ako aj na bývanie v kombinácii s pracovným priestorom.
V blízkosti je MHD, vlaková stanica, a kompletná občianska vybavenosť. Výborná dostupnosť na diaľničný obchvat.
Cena v RK

Kontakt na makléra: Ing. Dagmar Šandalová, 0903 323 516, d.sandalova@optireal.sk

Cena zahŕňa:
1. províziu RK
2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.
3. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
4. pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk , kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 520 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

OPTIREAL - realitná kancelária

OPTIREAL - realitná kancelária

zobraziť telefón