logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bratislava-Vrakuňa, 110 m², Novostavba ID: 2121153

Lokalita: Bratislava-Vrakuňa
Ulica: Majerská
Celková plocha: 395 m2
Úžitková plocha: 110 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.06.2021
110 m2
271 000 €

DOM-REALÍT ponúka 3izbový rodinný dom vo Vrakuni

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOM-REALÍT ponúka Dvojpodlažný moderný dom so slnečným pozemkom -  záhradou s trávnatým porastom sa nachádza v pokojnej oblasti Vrakune, Majerská-záhrady v pešej blízkosti ramena Malého Dunaja.3D obhliadka : https://my.matterport.com/show-mds?m=jm99aRLMKec+ zastavaná plocha domu 68 m2+ úžitková plocha 110 m2+ celková plocha pozemku 327 m2

Kolaudácia domu prebehla v roku 2020, interiér vonia novotou a je presvetlený denným svetlom s dôrazom na estetické detaily - nebol zatiaľ ešte nikým obývaný. Pozemok je rovinatý a na jeho hranici je predpríprava na elektrické pripojenie dostavby garáže.Južná orientácia. Je ideálny pre pokojné rodinné bývanie s výbornou dostupnosťou do mesta a možnosťou parkovania na vlastnom pozemku priamo pred domom, prípadne na záhrade ( 3 + parkovanie ).DISPOZíCIA:

Interiér novostavby domu pozostáva z kuchyne, 4 miestností, 2 kúpeľní a technickej miestnosti,  balkóna ( 10,5 m2 ) a povaly, ktorú je možné podľa potreby pretvoriť do podkrovia.Na PRÍZEMÍ  sa nachádza veľká drevom obložená kuchyňa prepojená s otvorenou časťou s výhľadom smerom na záhradu. Ďalej je tu obývacia izba s krbom, priestranná kúpeľňa a technická miestnosť so vstupom do menšej pivnice kde sú umiestnené čerpadlá na vodu zo studne.Na POSCHODÍ sú dve priestranné izby, z toho jedna s priamym vstupom na balkón ( vstup taktiež zo schodiska ). Nachádza sa tu takisto samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Jedna z miestností má krbový vývod pre prípad ďalšej dostavby krbovej jednotky.  Povala má otvorený priestor, v ktorom je možné doplniť ďalší obytnú úroveň a rozšíriť si tak životný priestor ( šikmá strecha, kvalitná Tondach škridla )STAV a FUNKČNOSŤ:

+Dom je kompletne zateplený, pripojený na elektrinu ( 240V/360V ), má vlastnú studňu a žumpa o rozmere 11m3.

+ Je centrálne vykurovaný cez elektrický kotol umiestnený v technickej miestnosti na prízemí alebo tuhým palivom v krbe. Takisto má podlahové kúrenie v jeho prízemnej časti.

+ Pozemok pred domom je vydláždený ( cca 50 m2 ) pre pohodové zaparkovanie, zvyšná časť dopĺňa trávnatý porast, ohraničený plotom.

+ Vstup na pozemok je zabezpečený bránou a kamerovým systémom s detekciou pohybu - 24/7 s možným pripojením sledovania cez mobil na diaľku.

+ Mesačné náklady : cca 100 EURLOKALITA:

Absolútny bonus sú príjemní susedia ( celoročné bývanie ) a lokalita, ktorá je charakteristická pokojom, množstvom zelene a peších/cyklistických chodníkov. Miesto s plnou občianskou vybavenosťou uľahčuje rýchle napojenie na diaľnicu a na smer centrum mesta. Obyvatelia majú k dispozícii všetky potrebné komunitné služby: od škôlok, škôl, po zdravotné, kultúrne a športové inštitúcie, potravín..Dom je kolaudovaný ako záhradný dom s 2 NP vhodný na celoročné bývanie s pozemkom reg. C., intraliván. Výborná investičná príležitosť - BA II s výbornou dostupnosťou !

Vhodný aj ako zriadenie pre podnikanie spolu s bývaním.Možnosť HÚ. Cena : 271.000 EUR*pozemok je možné rozdeliť na dve časti*:

- Dom so zastavaným pozemkom : 231.000 EUR

- Pozemok s výmerou 200 m2 : 41.000 EUR+ NEPLATÍTE právny servis

+ NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu

+ NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva

© Copyright Dom-realit, s.r.o. – Inzerát je autorským dielom a majetkom

spoločnosti Dom-realit, s.r.o.Výhradné zastúpenie majiteľa.K dispozícii okamžite - Pre ďalšie informácie prosím kontaktujte makléra - Katarína Brčáková - 0944246966. English speaking.  

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 110 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Dom-realit

Katarína Brčáková

zobraziť telefón