logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Levice, 668 m², Pôvodný stav ID: 2120767

Lokalita: Levice
Ulica: Stredné Staré Levice
Výmera pozemku: 668 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.06.2021
0 m2
164 000 €

Exkluzívne! Predaj rodinného domu v širšom centre Levíc, tichá lokalita

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba u nás v ponuke nájdete tento slnečný rodinný dom situovaný v širšom centre mesta, avšak v tichej uličke, s dostatkom súkromia a s veľkosťou pozemku tak „akurát“ .
Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom, suchý, zdravý, čistý a udržiavaný, vybavený všetkými inžinierskymi sieťami. Celková plocha pozemku je 668 m2.
K tomu rodinnému domu prináleží všetko, čo k rodinnému domu skrátka patrí, aby ste si vedeli dokonale užiť, či už rodinnú pohodu v drevenom altánku za domom, ktorý poskytuje dostatok súkromia na rodinné stretnutia, grilovačky, či vychutnanie rannej kávy. Pohľadom z altánku vás isto očarí zelená scenéria záhrady, na ktorej sa nachádzajú či už okrasné dreviny, zároveň však aj rôznorodé ovocné stromy. K domu prináleží taktiež samostatne stojaca garáž, aj s montážnou jamou. Výhodou tejto garáže je aj veľké okno, ktoré poskytuje dostatok denného svetla pri práci. K zadnej časti domu patrí letná kuchyňa, v ktorej je taktiež zavedený plyn, čo isto oceníte, ak by ste ju chceli využívať na varenie, plus ďalšia miestnosť, ktorá je tiež vybavená plynovými gamatkami, tieto ďalšie miestnosti sa tak dajú využívať celoročne, či už ako ďalšia kuchynka s izbou, prípadne dielňou. Dom je čiastočne podpivničený, nájdete tu teda aj priestor na uskladnenie ovocia, zeleniny a všetkého čo skrátka v prípade bývania v rodinnom dome, „treba niekam odložiť“. Bonusom je aj studňa s možným pripojením na čerpadlo, či elektrická brána pri vstupe do domu.
A teraz k samotnému domu: ešte pred vstupom do domu sa nachádza zastrešená terasa, na ktorú sa viete dostať v smere či už od brány, ale aj od záhrady, netreba ju tak obchádzať, čo je veľmi praktické.
Po vstupe do domu sa ocitnete v priestrannej chodbe, ktorá je dostatočne veľká aj na vybudovanie odkladacích priestorov napr.vstavaný šatník. Izby v dome sú veľmi útulné, nakoľko sú pekne presvetlené a slnečné. Z chodby sa rovno prechádza do kuchyne, ktorá je situovaná v strede, a je teda skutočným srdcom tohto domu. Kuchyňou taktiež prechádza komín, je tu teda možnosť dobudovania krbu či krbových kachiel. Prechod do kúpeľne je z kuchyne, v kúpeľni sa nachádza vaňa a v zadnej časti kúpeľne je umiestnená toaleta, jej umiestnenie je však možné zmeniť, ak Vám viac vyhovuje WC oddelené od kúpeľne. Pri kuchyni sa taktiež nachádza priestranná špajza, čo je veľmi praktické, v špajzi sa nachádzajú aj schody, ktorými sa dostanete na povalu. Tá je priestranná, čistá, využiteľná taktiež ako odkladací priestor. Strecha tohto rodinného domu je síce pôvodná, avšak stále vo výbornom stave.
Pokiaľ vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte si čo najskôr zarezervovať termín osobnej obhliadky, dom je ihneď voľný, pripravený na predaj, v prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania je zľava možná!
Mgr. Eva Baluchová 0915 915 158

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.
Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 668 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

GEOREALITY s.r.o.

Mgr. Eva Baluchová

zobraziť telefón