logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Beckov, 54 m², Novostavba ID: 2118701

Lokalita: Beckov
Ulica: Sychrov
Zastavaná plocha: 43 m2
Výmera pozemku: 552 m2
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 9 m2
Úžitková plocha: 54 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.06.2021
54 m2
139 900 €

Krásna, zariadená chata v Beckove s úžasným výhľadom na hrad a 552 m2 pozemkom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Iba u nás! Ponúkame na predaj krásnu rekreačnú chatu s altánkom a pekným upraveným pozemkom o rozlohe 552 m2 v chatovej oblasti obce Beckov s úžasnými výhľadmi na beckovský hrad a okolie.


Chata bola kompletne prebudovaná, vybudovaná a skolaudovaná pred siedmymi rokmi. Svojou veľkosťou, dostupnosťou a vybavením je vhodná aj na pohodlné celoročné bývanie. 


Dispozícia:  Prvé podlažie: kuchyňa s jedálňou, obývacou izbou s krbom, kúpeľňa s WC a sprch. kútom (28 m2) + balkón (4 m2)


                Druhé podlažie (podkrovie): 1 spálňa s výstupom na balkón, 2 spálňa a šatník (26 m2) + lodžia (5 m2)


                Suterén: druhá kuchyňa, komora s el. kotlom, skladový (pivničný) priestor, WC (23 m2), zastrešený vonkajší priestor na drevo.


                Celková obytná plocha chaty je 54 m2 + suterén 23 m2


Výborné je, že v cene môže byť aj všetok nábytok a vybavenie, ktoré sa tu nachádza (okrem osobných vecí a obrazov).


IS: chata je napojená na obecnú vodu, elektriku a internet. Odpad je vyvedený do žumpy. Vykurovanie zabezpečujú el. telesá a krb, teplú vodu zabezpečuje el. bojler. Prístupová cesta je kamenistá a bezproblémová.


Na pozemku sa nachádza drevený altánok, terasa, miesto na vírivku alebo bazén s panoramatickými výhľadmi na hrad a okolie. Na jeho konci je ovocný sad s okrasnými drevinami. 


Pozemok je upravený, kde každé miestočko má svoju funkciu a význam, takže človek má pocit, že našiel dokonalé miesto na relax a pohodu.


Celkovo sa jedná o nehnuteľnosť ktorá vás uchváti svojou polohou, funkčnosťou, vybavením a úžasnými výhľadmi, s možnosťou pohodlného celoročného bývania, kde osobný dojem určite nesklame!


Obec Beckov disponuje rozsiahlou históriou, historickými pamiatkami a kompletnou občianskou vybavenosťou, vrátane ZŠ, zdrav. strediska, rôznych obchodov, reštaurácií s výbornou dostupnosťou na diaľničný navádzač. 


Jednoznačne odporúčame!


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet balkónov 2
Počet terás 1
Výmera pozemku 552 m2
Úžitková plocha 54 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

CHALÚPKA reality

Martina Chalúpková

zobraziť telefón