logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Levice, 77 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2114969

Lokalita: Levice
Ulica: Perecká
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 77 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.06.2021
77 m2
87 000 €

Veľký 3 izbový byt s loggiou, R3, Levice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj veľký 3 izbový byt s loggiou v zateplenom bytovom dome vo výbornej lokalite v Leviciach na sídlisku R3. Byt je o výmere 77 m2 a nachádza sa na 12.p. s krásnym výhľadom na celé mesto.
Bytový dom je zateplený, má novú zateplenú a zaizolovanú strechu, byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, plastové okná, plávajúce podlahy a dlažby, murovaná kúpeľňa, na chodbe bytu je murovaný šatník, v kuchyni je kuchynská linka so vstavanými elektrospotrebičmi, v jednej izbe je vstavaný šatník - rolldoor. Byt je oddelený od dvoch výťahov presklenou uzamykateľnou chodbou - súkromie.
K bytu prislúcha pivnica, byt je slnečný, výborní susedia, dobré parkovanie, v okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť.
Pri vážnom záujme na cene dohoda možná!
Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 77 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 12

Kontaktné údaje

Nehnuteľnosti Levice s.r.o.

Eva Forgáčová

zobraziť telefón