logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Santovka, 29 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2114910

Lokalita: Santovka
Ulica: Santovka
Výmera pozemku: 29 m2
Úžitková plocha: 29 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.06.2020
29 m2
38 000 €

Chata na Santovke

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj príjemnú a útulnú chatu, ktorá sa na nachádza v krásnom prostredí v chatovej oblasti v obci Santovka (10 km od Levíc).

Popis : chata má 2 poschodia s lôžkami pre 7 osôb. Na prvom sa nachádza obývacia izba s rozkladacím gaučom, spálňa (3 lôžka), kúpeľňa (WC, sprchový kút, umývadlo) a kuchynka. Na druhom poschodí je izba (2 lôžka) s terasou. Chata má šopu, povalu a malú pivnicu.
V chate je elektrický prúd, TV, studená, aj teplá (elektrický bojler) pitná voda . Na záhrade sa nachádza pevný drevený altánok a príslušenstvo na grilovanie a opekanie (ohnisko a murovaný gril).
V blízkosti chaty (do 10 min chôdze) sa nachádza známe termálne kúpalisko a Wellness Santovka, ktoré je otvorené od začiatku mája do septembra. Na kúpalisku sú 3 bazény (plavecký, oddychový a detský) a oddychové vodopády. Zaujímavosťou je, že sa tu minerálka z vrtu vlieva priamo do bazénov. Minerálka Santovka má vysoký morský faktor, lieči 35 chorôb a je jedinečná tým, že je silno biologicky aktívna a jej minerálne látky prenikajú priamo cez pokožku do organizmu človeka.

Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 29 m2
Úžitková plocha 29 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Nehnuteľnosti Levice s.r.o.

Eva Forgáčová

zobraziť telefón