logo reality.sme.sk

Objekt pre obchod, Košice-Staré Mesto, 220 m², Novostavba ID: 2114598

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: Centrum
Celková plocha: 220 m2
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.06.2021
220 m2
657 360 €

Priestory na podnikanie v novostavbe v historickom centre mesta

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj unikátne nebytové priestory - výmera : 220 m2, v historickom centre, blízko Hlavnej ulice. Vhodné na podnikanie, ordináciu, kanceláriu, exkluzívnu predajňu a pod. Jedná sa o novostavbu, ktorá vznikla kompletnou rekonštrukciou tehlového objektu.

Dispozičnou zmenou historickej budovy a jej prestavbou, bolo vytvorených 21 bytov ktoré sú už všetky predané a 10 nebytových priestorov, z ktorých je tento ponúkaný už jeden z posledných.

Bytový komplex je trojpodlažný, s rozľahlým dvorom, ktorý je uzavretý a zabezpečuje tak maximálne súkromie jeho obyvateľom. V predajne cene klient dostane : rozmiestnenie vnútorných priečok, rozvody vody, odpadu, elektriny, kúrenia, vrátane kondenzačného kotla so zásobníkom na vodu, drevené okná s izolačným dvojsklom, protipožiarne vchodové dvere so zárubňou, zásuvky a vypínače, omietky a podkladová vrstva v bielej farbe.

Nebytové priestory sa predávajú v štádiu holobytu s možnosťou dokončenia podľa požiadaviek nového majiteľa.

V prípade záujmu má klient možnosť dokúpenia parkovacieho miesta a pivnice.

Koncepcia polyfunkčného využitia domu je definovaná na využitie prízemia - pre lekárov, notárov, kancelárií, alebo reštaurácií.

Na 1. poschodí sú exkluzívne byty s veľkorysými výmerami, dispozíciou a vysokými stropmi.

V podkroví sú situované štýlové, staromestské, podkrovné byty. Foto interiéru je ilustračné. Cena priestoru je bez DPH. Realitný servis je vrátane všetkých poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti a bezplatným finančným poradenstvom pri výbere hypotéky

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Úžitková plocha 220 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

GLOBALYST, s.r.o.

PhDr. Valentín Feňo, RSc.

zobraziť telefón