logo reality.sme.sk

Rodinná vila, Skalica, 1 m², Novostavba ID: 2109696

Lokalita: Skalica
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.06.2021
1 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj rodinná vila v Skalici.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ak hľadáte niečo výnimočné, reprezentatívne alebo len máte radi rustikálny štýl bývania, HRF REALITY vám takúto nehnuteľnosť Exkluzívne ponúka. Nachádza sa v Skalici, v meste s kráľovskou históriou, vinnými pivnicami a neodolateľným Skalickým trdelníkom.
Dom sa leží na pozemku s veľkosťou 684 m2, z toho zastavaná plocha domu je 590 a vonkajší priestor 94 m2.
Je postavený výlučne s kvalitných materiálov a dreveného masívu vrátane podlahy, interiérových dverí s okrasnými vitrážami, okien s troj-sklom a s bezpečnostnou fóliou. Vnútorné stropy sú obložené drevom a drevenými stropnými kazetami, ktoré zdobia nádherné kryštálové lustre. V stropoch sú tiež svetlíky s vitrážami. Všetky vonkajšie dvere sú bezpečnostné. Strešná krytina Tondach najvyššej kvality, husté strešné latovanie. Zateplené minerálnou vatou, fasáda. Okolo domu je okrasná predzáhradka a kamenný plot kombinovaný s drevom ako aj zastrešený vjazd do garáže.
Dom je napojený na všetky IS. Solárne paneli slúžia na ohrev vody a vykurovanie, ktoré je tiež možné aj kotlom na pelety so zásobníkom až na 8,8 ton v garáži, s automatickým dávkovaním. Podlahové elektrické vykurovanie je v kúpeľniach a okolo bazénu. Príjemne zohrať sa môžete aj z krbových kachlí, ktoré sú jednou z dominánt nehnuteľnosti a nachádzajú sa v hlavnej časti domu. Ďalšie funkčné kachle sú v jednej zo spální. Obklady kachlí sú vyrábané priamo na zákazku. Termostaty v izbách sú stále nastavené a automaticky sa prepína druh vykurovania (solárne, peletové alebo elektrické) Všetky elektrické rozvody a vodovodné potrubia sú medené. Celý dom je napojený na bezpečnostný systém.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby a predsiene, kuchynská, jedálenská a obývacia časť spolu tvoria veľký otvorený priestor s dostatkom svetla z veľkých okien a svetlíkov v strope, štyri izby, dve kúpeľne, šatník, komora, práčovňa, fínska sauna, krytý bazén, zimná terasa, dvoj-garáž a dvor s murovaným plotom.
Vybavenie: v predsieni je priestranný šatník. V menšej kúpeľni je sprchový kút a závesné WC s elektrickým ovládaním. Práčovňa je s prípojkami na odpad a vodu, dvoj-umývadlo, priechodná do garáže a vstup do kotolne. Kuchynská linka je vyrábaná na mieru z masívu a so zabudovanými spotrebičmi (chladnička, umývačka riadu, kávovar, mikrovlnná a elektrická rúra, varná doska, digestor), priamo v kuchyni je vstup do komore. V hlavnej kúpeľni je sprchový kút, masážna vaňa s dotykovým ovládaním, dvoj-umývadlo a oddelené závesné WC s el. ovládaním. Krytý bazén je s hĺbkou 2m, so zabudovaným proti-prúdom a všetkým príslušenstvom k bežnej prevádzke.
Na dvore je jazierko, skalka s vodopádom a okrasnými kvetmi, kút s úložným priestorom na záhradné náradie, priestor na záhradné posedenie. Dvor je prístupný z garáže a zimnej terase, ktorá je pozdĺž vnútornej strany domu.
Súčasťou predaj je kuchynská linka so spotrebičmi, masívny príborník, kryštálové lustre, s kryštálovými nástennými svetlami, technického vybavenia, ktoré súvisia s chodom domu.
Nehnuteľnosť vás zaujme svojím jedinečným dizajnom, kvalitou použitých materiálov, ktoré dýchajú luxusom. Môže sa stať vaším rodinným sídlom alebo reprezentatívnym sídlom vašej firmy.
Pre viac informácií o nehnuteľnosti si s nami môžete dohodnúť stretnutie u nás v realitnej kancelárii so sídlom na ulici Kopčanská 69 v Holíči, na tel. číslach 0908 756 200 alebo 0918 529 264.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

HRF REALITY s.r.o.

HRF REALITY s.r.o.

zobraziť telefón