logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Trnávka, 39 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2100656

Lokalita: Trnávka
Ulica: Hlavná
Úžitková plocha: 39 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.05.2021
39 m2
70 000 €

Na predaj 2 izbový byt, Trnávka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Trnávka, Hlavná. Plocha: úžitková 39m2. Nachádza sa na -1. poschodí z 2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne.Výhody: tiché prostredie. Cena 70 000 €


Byt pozostáva zo vstupnej haly, Wc a kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa je veľkorysá a priestranná. Kuchyňa s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru s led osvetlením, rúrou na pečenie, indukčnou doskou, chladničkou, všetky spotrebiče sú vstavané. Kuchyňa je súčasťou priestrannej jedálne spojenej s obývacou izbou.


Je veľmi obľúbenou lokalitou nie len pre rodiny s deťmi, ale aj mladých ľudí, ktorých láka pokojná atmosféra vidieka a zároveň komfort prímestského bývania. Je vzdialená 15 km od Bratislavi a len 5 km od mesta Šamorín, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Avšak dbalo sa na to, aby obec poskytovala obyvateľom vysokú kvalitu bývania a preto je tu aj materská škôlka.


V obci je základná občianska vybavenosť. V Šamoríne (8km) je kompletná občianska vybavenosť, široké služby, OC, Billa, ZŠ, MŠ, pošta, reštaurácie, pizzerie, kaviarne, možnosti relaxu a športového vyžitia v areály X-bionic, wellness, Tuli Cinema, šikovné napojenie na rýchlostnú cestu R7.


Za kultúrnym a športovým vyžitím nemusíte chodiť ďaleko. Kino, wellness, vodný svet či množstvo športovísk nájdete v 7 km vzdialenom komplexe X-BIONIC. Ak oddychujete v prírode, na výber máte rôzne cyklotrasy alebo turistické trasy.


Prajem príjemný deň.


Viktor Strelec: Po zri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku


Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec@maklerstrelec.sk


Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 39 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

maklér Strelec

Viktor Strelec st.

zobraziť telefón