logo reality.sme.sk

Iné komerčné priestory, Rimavská Sobota, 80 m², Novostavba ID: 2095102

Lokalita: Rimavská Sobota
Ulica: Gorkého
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 19.05.2021
80 m2
495 € mesačne

Na prenájom komerčné priestory, ideálne na zdravotné a iné služby či kancelárie v novej multifunkčnej budove v Rimavskej Sobote

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkoviskom. Zateplená, čistá budova s moderným výťahom, v ktorej sa momentálne nachádzajú lekárske ordinácie a zdravotnícke služby, leží v tichej lokalite, neďaleko centra mesta a v blízkosti autobusovej a železničnej stanice. Priestor o rozlohe spolu cca 80 m2 sa nachádza na 2.poschodí a skladá sa z 5 miestností a k nim patriacej sociálnej časti (toaleta a sprcha). V budove je kvalitné a rýchle internetové pripojenie. Priestor je ideálny na účely ordinácie lekára alebo na iné zdravotnícke služby. V prípade záujmu je vhodný aj na iné služby alebo kancelárie s tichou prevádzkou. Priestor sa ponúka na prenájom spolu, prípadne po dohode s vlastníkom aj jednotlivé miestnosti. Momentálne na tomto poschodí by bol nájomník sám. Nájomné za celý priestor 80 m2 spolu s energiami a službami, vrátane pravidelného upratovania spoločných priestorov a dvora (parkoviska) je 494 eur/mesiac. Cena jednotlivých miestností samostatne je dohodou.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Ing. Gyula Illés

zobraziť telefón