logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Liptovská Sielnica, 200 m², Pôvodný stav ID: 2093997

Lokalita: Liptovská Sielnica
Zastavaná plocha: 110 m2
Výmera pozemku: 1238 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.05.2021
200 m2
144 000 €

Predaj RD s veľkou záhradou Liptovská Sielnica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj rodinný dom v atraktívnom prostredí obce Liptovská Sielnica s veľkou, slnečnou záhradou. Nachádza sa len niekoľko metrov od brehov VN Liptovská Mara, ktorá je sama o sebe vyhľadávanou turistickou a rekreačnou destináciou.
Už v samotnej obci je zriadený zábavný a všestranne zameraný rekreačný areál "Villa Betula" kde si prídu na svoje hlavne deti, ktoré milujú zvieratká či jazdu na koni. Koliba "Gréta" vám zas vie ponúknuť a poskytnúť bohaté občerstvenie vrátane slovenských gastronomických špecialít.
Len pár km smerom na LM sa nachádza zábavný park "Tatralandia". Asi 10 minút jazdy autom na západ sa dostanete do obce Bešeňová, ktorá je známa aj ďaleko za hranicami Slovenska svojim areálom "Aquapark Vodný svet" s veľkým množstvom možností rekreačného vyžitia.
K samotnej nehnuteľnosti :
Jedná sa o trojpodlažný rodinný dom s veľkou záhradou situovaný v strede obce. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 1238 m2. Sú tu dostupné všetky IS. Spodné podlažie pozostáva z troch izieb +kuchyňa a soc. zariadenie. Druhé podlažie má 4 izby. Strecha je sedlová pokrytá plechom.
Je to veľmi stručný a len rámcový popis, nakoľko sa záujemcovia môžu po dohode prísť osobne oboznámiť s nehnuteľnosťou, kedy vám radi poskytneme kompletné informácie
NEPREHLIADNITE.!
Je tu možnosť aj pre iný zámer využitia...
Stojí za uváženie vytvoriť z tejto stavby atraktívny penzión tak potrebný a výhodný pre túto rekreačne lokalitu.
Myslíme si, že pre záujemcov zameraných takýmto smerom by to za zamyslenie stálo. Toto je ideálna príležitosť, ktorá sa už nemusí zopakovať.

Viac informácií na tel.čísle 0915 473 137

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 238 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

STRATEGIC REALITY

Anna Jurášová

zobraziť telefón