logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Topoľníky, 145 m², Novostavba ID: 2093901

Lokalita: Topoľníky
Ulica: Hlavná
Výmera pozemku: 1045 m2
Úžitková plocha: 145 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.05.2021
145 m2
150 000 €

4 IZB.KVALITNÁ NOVOSTAVBA NA PREDAJ V TOPOĽNÍKOCH ,KDE JE TERMÁLNA VODA SAMOZREJNOSŤOU A PÝCHOU OBCE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom sa nachádza v dedine Topoľníky. Novopostavený jednopodlažný RD je na 135 m2 pozemku. Úžitková plocha domu je približne 145 m2. Pozemok na ktorom je postavený rodinný dom je veľký 1045 m2. Dom bol postavený v roku 2009.
RD typu bungalow má 4 izby , chodba , toaleta pre návštevníkov, obývacia izba s kuchyňou so špajzou aj s krbom, krásna terasa veľká približne 25m 2 a tri samostatné spálne a veľká kúpeľňa s vaňou a so sprchou ako aj toaletou .Vchodové dvere ako aj okná v dome sú plastové a vedú cez chodbu do obývacej izby .Kuchynská linka je drevená so spotrebičmi, pracovná doska je mramorová. Vedľa kuchyne sa nachádza praktická špajza pre chladničku. Na chodbe ako aj v kuchyni a na toaletách a v kúpeľni sú podlahy keramické . V ostatných izbách sú laminátové podlahy.
Kúrenie je plynové cez radiátorov. V obývacej izbe je funkčný krb, ktorý určite ušporí energiu cez zimných mesiacoch.
Z obývacej izby vstúpime cez vysúvacie dvere na prekrytú terasu, odkiaľ máme krásny výhľad na pekný bazén, ktorý sa využíva v letných mesiacoch ako aj na peknú upravenú záhradu veľkú 1045 m2.
Vchod do domu ako aj brána , chodníky aj záhrada je pekne upravená . Vedľa domu sa nachádza malý domček ako aj garáž, ktorá v prípade predaja zvýši výpočet kúpnej ceny a môže byť aj predmetom predaja spolu s rodinným domom.
Môžeme skonštatovať, že do tohto rodinného domu netreba nič už investovať .


Pozemok: 567+114+229+135 – spolu 1045 m2
Obytná plocha: 145m2
Záhrada spolu s pozemkom : 1045 m2
Cena rodinného domu v zariadeného aj s oplotením 150.000,- Eur aj s províziou RK

Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke. Volajte 7 dní v týždni od 9,00 do 19,00 na mobilný telefón na makléra : 0905 329 399 PhDr. Chrenko Edit
email : chrenko@chateaureality.sk

Hostia, ktorí navštívia Topoľníky môžu využiť rôzne služby. Návštevníkov v obci čaká viac obchodov potravín, okrem nich suveníry, autoservis, drogérie, gazdovský obchod, obchody s ošatením, kozmetiky a kaderníctva, mäso, supermarket, kvetinárstva a iné obchody.

Okrem toho v obci sa nachádzajú aj pohostinstvá:
• Reštaurácia Pálma
• Bufet Vándor
• Reštaurácia Vándor
• Cukráreň Fantázia.

V obci je aj niekoľko možností na ubytovanie, ako napr. apartmány, izby v rodinných domoch, hotel, atď.

Hotel Glaudius
Neďaleko od termálneho kúpaliska je v Topoľníkoch Hotel Glaudius. Obklopuje ho veľmi príjemné a pokojné okolie, nakoľko je postavený na breh ramena Tőkés, a človek, ktorý túži po odpočinku a nabitie, nájde tu pokoj lesa. Návštevníci obce svoj voľný čas môžu tráviť v prírode a k svojmu odpočinku môžu využiť prírodou dané výborné podmienky. Ako príklad, môžeme spomenúť niekoľko športov: tenis, basketbal, jazda na koni, volejbal, člnkovanie. Ak je nepriaznivé počasie na pobyt v prírode, návštevníci na zabávanie si môžu nájsť rôzne iné možnosti: fitnes, vírivka, biliard, stolný tenis.
Turisti majú k dispozícii aj cyklistickú cestu, ktorá spája obce Dunajská Streda – Ohrady – Trhová Hradská a Topoľníky. V intraviláne na konci spomínanej obce môžete bicyklovať na cyklistickej ceste o dĺžke 940 m, ktorá sa začína pri začiatku obce Horné Topoľníky, pretína Hlavnú ulicu cez viac sto metrov, potom v tzv. Trstickom križovatke sa odbočuje a ťahá sa do konca Mostovej ulice.

Rameno Tőkés rieky Malý Dunaj, ktoré tečie v chotári obce a je chránenou malebnou oblasťou o rozlohe 306 ha, ponúka pre návštevníkov mnoho možností na odpočinok, ako napr. rybolov, kúpanie, opaľovanie. Milovníci člnkovanie môžu ísť na výlet člnom (momentálne len na Malom Dunaji), veď romantická, nedotknutá krajina poskytuje pre nich neuveriteľný zážitok.

Počas zdravotných prechádzok môžete zbadať prírodné bohatstvo. Zaujímavosť: Ľudia známeho francúzskeho ochrancu prírody, kapitána Custeau-a tu našli v Strednej Európe jedinečné hubky. Už skoro dvadsať rokov tu našli pekný domov aj labute a čajky.

Sútok v chotári Topoľníky poskytuje návštevníkom nezabudnuteľný zážitok, ktorí sa môžu pokochať na strhujúcej kruhovej panoráme. Rozhodujúcou časťou krajiny je rameno Tőkés, ktoré je pravostranné rameno Malého Dunaja. Pramení pri lúkach Patonyi a vtečie do Malého Dunaja pri Topoľníkoch. Sútok dvoch vôd má nejakú magickú silu, ktorá neustále priťahuje oči. Sútok je súčasťou oblasti, ktorú v roku 1983 vyhlásili za národný park.

Poďte, a tešte sa z objavenia pokladov Žitného ostrova v Topoľníkoch. Nech máte aj Vy spoločný zážitok s prírodou!

Termálne kúpalisko
Termálne kúpalisko zásobované z termálneho zdroja v priamej blízkosti už spomínaného chráneného územia v každom roku v období od mája do septembra s otvorenou náručou očakáva každého. Tunajšia liečivá voda má podobné zloženie, ako svetoznáma piešťanská voda. V termálnom kúpalisku, ktoré funguje od roka 1983 a je postupne modernizované, každá veková kategória nájde možnosti kúpania, odpočinku a zábavy podľa vlastného vkusu. V obci sú športové ihriská ako aj športové haly, rôzne cyklotrasy.

• Služby termálneho kúpaliska
Termálna voda s obsahom minerálnych látok výhodne ovplyvňuje ochorenia pohybového ústrojenstva. Kúpajúci majú k dispozícii 5 bazénov (z toho napr. dva detské bazény, jeden pre plavcov, jeden sedací bazén, atď.) Návštevníci majú k dispozícii aj detské ihrisko, fitnes, saunu a ošetrenie vodným prúdom. Možnosť na ubytovanie a stravovanie nájdete v areáli kúpaliska a v jeho okolí. Vedľa kúpaliska je aj autokemping s výbornými miestami na stanovanie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 045 m2
Úžitková plocha 145 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Chateaureality

Edit Chrenko

zobraziť telefón