logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Košice-Vyšné Opátske, 1466 m² ID: 2093833

Lokalita: Košice-Vyšné Opátske
Ulica: Včelárska paseka
Výmera pozemku: 1466 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.05.2021
0 m2
70 €

Pozemok na výstavbu Košice - Vyšné opátske, Včekárska paseka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj so súhlasom majiteľa pozemok na výstavbu domu alebo chaty v mestskej časti Košice - Vyšné opátske na ulici Včelárska paseka. Po zmene územného plánu možná výstavba rodinného domu. Prístup k pozemku je po asfaltovej ceste, tiché prostredie, obývané celoročne. Cesta je udržiavaná celý rok. Orientácia pozemku je JZ, celý deň svieti slnko. V dosahu sú IS (obecná voda, elektrina, kanalizácia) pred pozemkom. Občianska vybavenosť je na dobrej úrovni.

Vážení záujemcovia, obhliadky sú možné po dohode za hygienických a bezpečnostný opatrení s rúškami na tvári a rukavicami v dôsledku pandémie na Corona vírus. Ďakujeme, že si vážite svoje a naše zdravie.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti hypotekárnym úverom ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059

Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke: https://lpreality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 466 m2

Kontaktné údaje

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.

Norbert Mészaros

zobraziť telefón