logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 60 m², Novostavba ID: 2092842

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Továrenská
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 17.05.2021
60 m2
750 € mesačne

Krásny nový 2izb na prenájom s výhľadom na hrad, SKYPARK

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Bývajte ako prví! Ponúkame na prenájom krásny úplne nový, zariadený 2izb. byt s loggiou a parkingom, v novostavbe SKYPARK v Starom meste. Tento svetlý klimatizovaný byt sa nachádza na 7p. bytovky zasadenej v novovybudovanom komplexe , ktorý ponúka úžasné prostredie priamo v centre mesta.

Dispozícia: Vstupná chodba, hosťovská toaleta, kúpeľňa s vaňou, obývacia izba prepojená s kvalitnou, plne vybavenou kuchyňou a výstupom na loggiu s výhľadom na Bartsialvský hrad, samostatná spálňa. Spálňa bude  dozariadená posteľou podľa želania nového nájomcu.

Byt ponúka množstvo úložného priestoru a je pripravený pre prvého nájomcu. K dispozícii je navyše súkromné parkovacie státie v krytej garáži pod bytovkou.

Lokalita: Koplex SKYPARK ponúka nadštandardné bývanie s 24/7 strážnou službou a recepciou. Nájdete tu oddychovú zónu s lavičkami a zeleňou, kaviareň, vínareň, či kaderníctvo a mnohé iné. Na skok do Eurovey, či prechádzku do historického centra.

Cena: 750 Eur + 150 Eur energie (vrátane parkingu)

--------------------------------------------

ENG: Move in as first tenant! We offer for rent beautiful new, fully furnished 2 room apartment with balcony and parking, in a newly built SKYPARK complex in Old Town. This sunny air-conditioned apartment is located on the 7th floor in a building set in the newly developed complex that offers great and comfortable living directly in the city center.

Layout: Entrance hall, guest toilet, bathroom with bathtub, living room connected with kitchen (fully equipped) and balcony with amazing view on the Bratislava castle, separate bedroom. Bedroom will be furnished with a new bed of tenant´s choice.

Apartment offers enough storage space and is ready for its first tenant. It comes also with private parking spot in covered garage under the building.

Location: Complex SKYPARK comes with beautiful leisure zone with benches and greenery with 24/7 security and reception. Coffeeshop, winery or hairdresser- all found directly here. Historical center or Eurovea just few minutes by walk.

Price: 750 Eur + 150 Eur utilities (parking incl.).

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Territory Property, s. r. o.

Michaela Némethyova

zobraziť telefón