logo reality.sme.sk

Obchodné, Bratislava-Ružinov, 116.75 m², Novostavba ID: 2092837

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Ružová dolina
Úžitková plocha: 116.75 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 17.05.2021
116,8 m2
2 590 € mesačne

Ponúkame na prenájom obchodný priestor zabývanom v komplexe Rozadol

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom obchodný priestor zabývanom v komplexe Rozadol

Ružová dolina, Bratislava

Základné informácie

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 116,75 m2 v Ružinove, v zabývanom polyfunkčnom komplexe Rozadol na ulici v Ružová dolina.

Dispozičné riešenie

Obchodný priestor pozostáva z dvoch hlavných miestností, zázemia, skladu a sociálneho zariadenia so sprchovacím kútom. Veľkou výhodou je, že má výklady a vstupy z ulice aj z vnútrobloku. Je možné ho oddeliť aj na dva samostatné priestory.

Vybavenie

Obchodné priestory sú v štandardnom prevedení, na podlahách je dlažba, na stenách  sp omietky dekoračný obklad a tapeta v prednej časti,  plávajúce podlahy, interiérové dvere, klimatizácia v zadnej časti, interiérové dvere, stropné osvetlenie, v zadnej časti barový pult, kuchynka so zázemím, kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom.

Lokalita

Obchodné priestory sa nachádzajú v lokalite Nivy v širšom centre Bratislavy v perfektne zabehnutom komplexe Rozadol s 260 bytmi a kancelárskymi priestormi. Administratívna budova Rozadol komplex sa nachádza na vonkajšom okruhu centra mesta, na Trenčianskej ulici. V blízkosti sa nachádzajú významné dopravné tepny mesta Prievozská a Bajkalská ulica, ktoré sa napájajú na diaľnicu D1 a bratislavské letisko, vzdialené 20 minút cesty autom.  Mestská hromadná doprava je zastúpená autobusovými a trolejbusovými linkami v okolí, ktoré mimo iného spájajú budovu aj s autobusovou stanicou.

Cena

2 590,- Eur + zálohy na energie 150,- Eur

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 116,8 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

AZ PROPERTY s.r.o.

PhDr. Zuzana Čevelová

zobraziť telefón