logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Košice-Juh, 85 m², Novostavba ID: 2092570

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: Žižkova
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 17.05.2021
85 m2
1 350 € mesačne

NA PRENÁJOM 3 izbový byt v NOVOSTAVBE, Košice - JUH, Ul. Žižkova

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte nadštandartné bývanie na prenájom? Pozrite sa na tento prémiový 3 izb. byt v Novostavbe Žižkova, kde si pohodlie užívate ako prvý nájomca.

Realitná kancelária RELCOM Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový byt o výmere 98 m2 s terasou na ulici Žižkova v lokalite Košice – JUH.

Odkaz na video: https://youtube.com/watch?v=b0jcGqJwizg

POPIS
Kompletne dokončený a moderne zariadení 3 izbový byt má výmeru 98 m2 vrátane terasy a nachádza sa na ideálnom 3. poschodí bytového domu. Vstupom do bytu sa dostaneme do vstupnej haly, odkiaľ sa prechádza do kúpeľne, 2 samostatných spálni, obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou. Príjemne presvetlený byt disponuje 2 samostatnými spálňami pričom jedna zo spálni je kompletne zariadená a druhá ostáva voľná pre potreby nového nájomcu. Otvorená obývačka ponúka dostatočný priestor. Kuchyňa je priestranná a kompletne vybavená najnovšími spotrebičmi. Najväčšou výhodou tohto bytu na prenájom je, že nový nájomca si bude všetky tieto výhody užívať ako prvý, kedže byt doposiaľ nebol nikdy obývaný a to všetko v pešej dostupnosti historického centra mesta.

Dizajnérska firma HAPPY HOMES sa postarala o rekonštrukciu tejto nehnuteľnosti a následne dotvorila nehnuteľnosť funkčným a kvalitným nábytkom.

LOKALITA
Celkovo je lokalita Žizkovej ulice veľmi obľúbená vzhľadom na jej strategickú polohu. V blízkoti sa nachádza Herbéria, Biznis centrum na Štúrovej ulici BC1, BC2 a BC3. Krajský a okresnýn súd, úrad práce. Blízko je MHD zastávka a potraviny. Električky č.: 2, 4, 6, 7. Autobusy č.: 10, 11, 20L, 21, 23, 25, 32, 52, 56, 71, 72.
Reštaurácie v blízkosti: REŠTIKE, reštaurácia K2 na Štúrovej, reštaurácia ZORE restauraciazore.sk, kaviareň PAPA v parku kasární Kulturpark: facebook.com/kaviarenPAPA/
kaviareň Chilli cafe : facebook.com/chillicaféKošice/
Služby v blízskosti: Lady fitness : fitline69.com, Klinika laserovej medicíny, estetickej a plastickej chirurgie : dermaklinik.sk, Klinika estetickej medicíny : envyclinic.sk

CENA
Byt sa v uvedenom štandarde prenajíma za 1350 €/mesačne vrátane energií. Minimálna doba nájmu je 1 rok. Depozit je 3000€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, nájomných zmlúv, preberacieho protokolu a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 914 253 635 – Ing. Patrícia Čelovská, Realitná kancelária RELCOM.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 3

Kontaktné údaje

RELCOM Realitná kancelária

Ing. Patricia Čelovská

zobraziť telefón