logo reality.sme.sk

Iné komerčné priestory, Rimavská Sobota, 28.60 m², Novostavba ID: 2092498

Lokalita: Rimavská Sobota
Ulica: Gorkého
Úžitková plocha: 28.60 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 17.05.2021
28,6 m2
305 € mesačne

Na prenájom komerčné priestory ideálne ako ordinácia lekárov v novej multifunkčnej budove v Rimavskej Sobote

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkoviskom. Zateplená, čistá budova s moderným výťahom, v ktorej sa momentálne nachádzajú lekárske ordinácie a zdravotnícke služby, leží v tichej lokalite, neďaleko centra mesta a v blízkosti autobusovej a železničnej stanice. Priestor o rozlohe 28,6 m2 sa nachádza na 1.poschodí a skladá sa z dvoch priechodných miestností. Spoločné toalety sú na chodbe. V budove je kvalitné a rýchle internetové pripojenie. Priestor je ideálny na účely ordinácie lekára alebo na iné zdravotnícke služby. V prípade záujmu je vhodný aj na iné služby alebo kancelárie s tichou prevádzkou. Nájomné spolu s energiami a službami je 306 eur/mesiac.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Úžitková plocha 28,6 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Ing. Gyula Illés

zobraziť telefón