logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Klokoč, 1 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2086581

Lokalita: Klokoč
Ulica: Jašov Vrch
Zastavaná plocha: 45 m2
Výmera pozemku: 324 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.05.2021
1 m2
39 000 €

Na predaj chalupa v obci Klokoč

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj chalupu v krásnom prostredí obce Klokoč v okrese Detva. Jedná sa o stavbu špecifikovanú ako rodinný dom, umiestnenú v intraviláne obce, s pôvodnými drevenými oknami. Krytina na streche je bezúdržbový hliníkový plech. Na prízemí chalupy sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, malá kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC a väčšia izba. V podkrovnej časti sú 2 izby.

Do domu je zavedená elektrická 220/380V a vodovodná prípojka, kúrenie v izbe je zabezpečené krbovou pieckou na pevné palivo a v kuchyni je sporák. V dvorovej časti sa nachádza suché WC a drevená šopa na uskladnenie dreva, náradia a zastrešená terasa pri dome. Pozemok je rovinatý. Zastavaná plocha domu je 45 m2, pozemok má celkovú výmeru 324 m2. List vlastníctva k danej nehnuteľnosti nemá zapísané žiadne ťarchy ani vecné bremená.
Občianska vybavennosť obce, nachádza sa tu materská škôlka, potraviny COOP Jednota, autobusová zastávka, obecný úrad, čerpacia stanica Jurki, farma Jašov vrch, minerálny prameň nový polom, v blízkosti obce sa nachádza rezort Masarykov dvor vo Vigľaši.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 324 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

SeMi REAL s.r.o.

Bc. Ľuboš Lorinc

zobraziť telefón