logo reality.sme.sk

Obchodné, Košice-Staré Mesto, 250 m², Pôvodný stav ID: 2080278

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: op-112-250
Úžitková plocha: 250 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 15.05.2021
250 m2
1 450 € mesačne

Prenájom klim. obchod. priestorov (170+80 m2, príz., samost. vstup, kuch., parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu klimatizované polyfunkčné (kancelárske alebo obchodné) priestory na prízemí modernizovanej budovy v širšom centre Košíc na komunikačnom uzle s vynikajúcim prístupom, vstupom priamo z chodníka a nadštandardnými možnosťami parkovania.

Prenajímané priestory majú rozlohu 170,00 m2 (prízemie) a 80,00 m2 (suterén). Prízemné priestory sú klimatizované a pozostávajú z veľkého celistvého priestoru umožňujúceho rôzne dispozičné riešenia. Suterén je prístupný priamo z prízemného priestoru a je tvorený 4 miestnosťami, chodbou, sociálnym zázemím, kuchynkou a trezorom. Priestory prešli nedávno modernizáciou a nevyžadujú žiadne vážne stavebné úpravy. V bezprostrednom okolí budovy sú možnosti parkovania.

Pre ich priamy prístup z exteriéru sú vhodné na zriadenie predajne, kaviarne, showroomu, fitness centra, bankovej alebo poisťovacej kancelárie / expozitúry, na coworkingové centrum, poskytovanie služieb alebo na činnosti vyžadujúce častý kontakt so zákazníkmi. V bezprostrednej blízkosti budovy je zastávka MHD (autobusy aj električky). V dosahu sú možnosti stravovania a parkovania.

Iba veľmi vážny záujem. Oba priestory sa ponúkajú iba ako jeden celok s celkovou výmerou 250,00 m2. Do úvahy prichádza aj predaj uvedeného priestoru.

Cena prenájom: od 1.450,00 €/mes. (bez médií a bez DPH)
Cena predaj: 290.000,00 €

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu / predaja uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku v pracovných dňoch kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenej nehnuteľnosti nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 250 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón