logo reality.sme.sk

Apartmán, Mengusovce, 81.23 m², Novostavba ID: 2080271

Lokalita: Mengusovce
Úžitková plocha: 81.23 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.05.2021
81,2 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj 3 Izbový Apartmán Mengusovce, Vysoké Tatry , 81m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Oliver Ferencz a realitná kancelária H&PARTNERS Vám ponúka na predaj apartmány v obci Mengusovce priamo pod Tatrami. Mengusovce sú vstupnou bránou do Vysokých Tatier vzdialené od Štrbského plesa len 10 km. Sú ideálnym miestom pre rodiny s deťmi a tých, ktorí uprednostňujú čaro a pokojne prostredie Vysokých tatier.


Apartmán:
Dispozícia: Prízemia: vstup, obývacia izba s kuchyňou, komora, terasa s pozemkom.
1. Poschodie: 2x izba, kúpeľňa, balkón.
Apartmán s výmerou 81,23 m2 a pozemkom 86,2 m2, počet izieb 3, rok výstavby 2015.
Každý apartmán má aj samostatnú terasu. K dispozícii je jedno vyhradené majiteľské miesto na parkovanie. Dispozícia apartmánov je riešená polyfunkčne tak, aby spĺňala podmienky pre trvalé bývanie, ale aj pre krátkodobé, či dlhodobé rekreačné bývanie.


Rezort:
V Rezorte Čerešňový sad sa nachádza detské ihrisko, ovocný sad s trávnatou plochou, ktorú môžu využívať vlastníci apartmánov a domov. Taktiež sa tu nachádza rodinný wellness, ktorý je prevádzkovaný v rámci služieb Rezortu Čerešňový sad ako súkromný, teda na základe objednávok pre uzavretú spoločnosť. Vo Wellnesse sú 3 druhy sáun, vírivka, odpočiváreň a masérska miestnosť. Priamo v rezorte je pre Vás pripravená nová reštaurácia


V Okolí:
Počas zimy môžete využívať bežkárske trate, zalyžovať si v blízkom lyžiarskom stredisku Lopušná dolina. V lete môžete spoznať okolité prostredie prostredníctvom cyklistických a turistických chodníkov.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 81,2 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

H&PARTNERS - Realitná kancelária

Oliver Ferencz

zobraziť telefón