logo reality.sme.sk

Apartmán, Mengusovce, 113.45 m², Novostavba ID: 2080270

Lokalita: Mengusovce
Úžitková plocha: 113.45 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.05.2021
113,5 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj 3 izbový apartmán v Mengusovciach, Vysoké Tatry

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Matúš Mathis a realitná kancelária H&PARTNERS Vám ponúka na predaj apartmány v obci Mengusovce priamo pod Tatrami. Mengusovce sú vstupnou bránou do Vysokých Tatier vzdialené od Štrbského plesa len 10 km. Sú  ideálnym miestom pre rodiny s deťmi a tých, ktorí uprednostňujú čaro a pokojne prostredie Vysokých tatier.

Apartmán:
Apartmán s výmerou 113,45 s počtom izieb 3 na poschodí prvom a druhom. Rok výstavby 2015. S vlastným pozemkom o výmere 76,7m2.
Každý apartmán má aj samostatnú terasu. K dispozícii je jedno vyhradené majiteľské miesto na parkovanie. Dispozícia apartmánov je riešená polyfunkčne tak, aby spĺňala podmienky pre trvalé bývanie, ale aj pre  krátkodobé, či dlhodobé rekreačné bývanie.

Rezort:
V Rezorte Čerešňový sad sa nachádza detské ihrisko, ovocný sad s trávnatou plochou, ktorú môžu využívať vlastníci apartmánov a domov. Taktiež sa tu nachádza rodinný wellness, ktorý je prevádzkovaný v rámci služieb Rezortu  Čerešňový sad ako súkromný, teda na základe objednávok pre uzavretú spoločnosť. Vo Wellnesse sú 3 druhy sáun, vírivka, odpočiváreň a masérska miestnosť.  Priamo v rezorte je pre Vás pripravená nová reštaurácia

V okolí:
Počas zimy môžete využívať bežkárske trate, zalyžovať si v blízkom lyžiarskom stredisku Lopušná dolina. V lete môžete spoznať okolité prostredie prostredníctvom cyklistických a turistických chodníkov.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Počet terás 1
Úžitková plocha 113,5 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 2

Kontaktné údaje

H&PARTNERS - Realitná kancelária

Matúš Mathis

zobraziť telefón