logo reality.sme.sk

Obchodné, Košice-Staré Mesto, 376 m², Pôvodný stav ID: 2080062

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: op-226-376
Úžitková plocha: 376 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 15.05.2021
376 m2
3 762,6 € mesačne

Prenájom klim. obch. priestorov (376,26 m2, príz., WC, nakl. rampa, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu špičkové klimatizované obchodné priestory s výmerou 376,26 m2 v komplexne modernizovanej polyfunkčnej budove na okraji historického jadra Košíc s vynikajúcim prístupom a bezproblémovým parkovaním.

Obchodné priestory sú na prízemí a sú prístupné priamo z pasáže obchodného centra (celkom 2 bezbariérové vstupy pre zákazníkov). Priestory majú veľkorysé dispozičné riešenie na viacero zón, kancelárske aj sociálne zázemie a kuchynku. Majú galerijnú kvalitu interiérov - kvalitné steny, nové podhľady s LED svietidlami, klimatizáciu a kvalitnú podlahu z lesklej keramickej veľkoformátovej dlažby s podlahovým kúrením. Zásobovanie je cez 2 vstupy priamo z nakladacej rampy v zásobovacom dvore. K priestoru patrí niekoľko parkovacích miest pre nájomníkov priamo vo dvore a možnosť vyhradeného parkovania pre zákazníkov. Budova má bezbariérový vstup, výťah, strážnu službu, moderný zabezpečovací kamerový systém pre 24/7 prevádzku a kaviareň na prízemí. V okolí / dosahu budovy sú bohaté možnosti stravovania, parkovania a širokej škály služieb a zastávky MHD (autobusy, električky).

Ponúkané priestory je možné využívať ako predajňu, showroom, fitness centrum alebo ako obchodno-kancelársky priestor. Priestory sú ihneď voľné. V prípade veľmi vážneho záujmu je možné ich rozšíriť o ďalších 300 m2.

Cena nájmu: od 10,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH, osobné rokovanie)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, presnú cenovú ponuku, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte v pracovných dňoch:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších nehnuteľnostiach nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 376 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón