logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Prievidza, 65 m², Pôvodný stav ID: 2080053

Lokalita: Prievidza
Ulica: I. Krasku
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.05.2021
65 m2
73 990 €

TOP lokalita – 3 izbový byt Prievidza Ul. I. Krasku 65 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Popis bytu
Vaša Realitná vám ponúka na predaj trojizbový byt s lodžiou v atraktívnej časti sídliska Zapotočky , presnejšie na Ul. I. Krasku v Prievidzi.

Lokalita bytu:
Byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome vo veľmi vyhľadávanej časti sídliska Zapotôčky, ktorá ponúka svojou polohou kompletnú občiansku vybavenosť /obchody, potraviny lekáreň, MHD, škola, škôlka, pošta, OC Korzo, Tesco/ v tesnej blízkosti nákupné centrá. Presnejšia adresa bytu je Ul. I. Krasku. V rámci dvoru bytového domu pribudlo nové, moderné detské ihrisko, čo určite ocenia rodiny s deťmi, nové chodníky, asfaltová cesta.

Bytový dom:
Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zateplenie bytového domu. Následne bola vymenená strecha a plastové okná v celom vchode.

Byt:
Nachádza sa na 2. poschodí z 4 poschového bytového domu s výťahom. Byt je v pôvodnom stave. Okná v byte sú plastové, súčasťou okien sú vertikálne žalúzie. Bytové jadro je umakartové, podlahy PVC. Zvyšok bytu je v pôvodnom stave.

Izby sú orientované do dvoch svetových strán, sever ( spálňa, izba) a juh (kuchyňa, obývačka). Dispozične pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva. Podlahová plocha bytu predstavuje 65 m2.

K bytu patrí lodžia a pivnica v spoločných priestoroch bytového domu.

Výhody bytu:
TOP lokalita

rekonštrukcia podľa svojich predstáv

bezproblémové parkovanie

čistý vchod

Byt je v osobnom vlastníctve bez tiarch. Možné financovanie aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 65 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Peter Vrták

zobraziť telefón