logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Dunajská Lužná, 83 m², Novostavba ID: 2080002

Lokalita: Dunajská Lužná
Ulica: Agátová
Úžitková plocha: 83 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.05.2021
83 m2
173 000 €

Moderný a luxusný 3 izbák vo Vilovom dome

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj moderný, luxusne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v Dunajskej Lužnej. Dunajská Lužná leží kúsok od Bratislavy a v blízkom okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť.
Byt sa nachádza vo Vilovom dome na druhom poschodí. Prislúcha k nemu vlastné parkovacie státie a murovaná pivnica o rozlohe 2,12 m2. Disponuje jedným balkónom a jednou loggiou, ktorá je zasklená a takto je tu vytvorené krásne posedenie do každého počasia. Byt je vybavený v každej izbe samostatnou inteligentnou klimatizáciou pre pohodlie aj v prehriatych dňoch. Obrovskou výhodou bytu je aj druhá samostatná toaleta pre hostí. Vchodové dvere značky Sherlock s 21 bodovým uzamykacím systémom zabezpečujú pohodu aj bezpečie.
V obývačke sa nachádza bio krb pre spríjemnenie atmosféry. Prepojená kuchyňa je zariadená kvalitnými vstavanými spotrebičmi, medzi ktorými si našla miesto aj vinárnička. V detskej izbe, alebo v pracovni je nábytok šitý na mieru a spálňa ako aj chodba dáva priestor veľkej vstavanej skrini.
Ak Vás oslovila táto ponuka, neváhajte a zavolajte na tel. č. : 0903 611 058. Rada Vám predstavím nehnuteľnosť osobne. Poskytujeme kompletný právny aj finančný servis, vybavíme notára a kataster. Prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 2
Úžitková plocha 83 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Eva Derzsiová

zobraziť telefón