logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Borský Mikuláš, 350 m², Pôvodný stav ID: 2079215

Lokalita: Borský Mikuláš
Ulica: Zemanská
Zastavaná plocha: 150 m2
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 482 m2
Úžitková plocha: 350 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.05.2021
350 m2
124 000 €

Na predaj 7i rodinný dom v Borskom Mikuláši. REZERVOVANÉ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality ponúka na predaj 7- izbový rodinný dom v Borskom Mikuláši.

Rodinný dom sa nachádza v časti Zemany. Bol postavený pred tridsiatimi rokmi z tehlových blokov. Konštrukcia strechy je kovová, nezateplená. Krytina je z pálenej tehly. .

Dispozične pozostáva z troch podlaží, podpivničenie, prvé podlažie a podkrovie. V prednej časti podkrovia sa nachádza samostatná miestnosť, ostatná časť je otvorená.
Od podkrovia až do podpivničenia je priestranné betónové schodisko, ktoré je situované v ľavej časti domu. Na prvé podlažie sa vchádza z prednej časti domu po schodisku. Pri vstupe je menšia predsieň s veľkými otočnými dverami, za ktorými sa nachádza veľká chodba. Po ľavej strane sa nachádza veľká kuchyňa s jedálňou, priestranná kúpelňa s vaňou, toaleta a veľká izba.
Po pravej strane je obývacia izba (28m2) s balkónom a priestranná miestnosť. Na konci chodby je miestnosť vhodná na komoru, prípadne šatník.

Podpivničenie je z prednej strany mierne zapustené v zemi, nachádza sa tu garáž (28m2), za ňou je veľká miestnosť, oproti ktorej je letná kuchyňa s murovaným sporákom na tuhé palivo. Za ňou je veľká práčovňa a kotolňa, kde je umiestnený ohrievač úžitkovej vody a plynový kotol ústredného kúrenia. Na konci chodby je komora na zavareniny.

V zadnej časti dvoru je kruhová betónová plocha, ktorá sa dá použiť na postavenie altánku alebo bazénu. Na pozemku je aj vlastná studňa s úžitkovou vodou, no napriek tomu je dom napojený na miestny vodovod a miestnu tlakovú kanalizáciu.

Za rodinným domom sa nachádza starý domček a záhrada, kde bolo menšie hospodárstvo a veľká roľa. V prípade záujmu je možné túto časť kúpiť spoločne s rodinným domom, alebo samostatne. Na tento pozemok je možný prístup z druhej strany cesty.


Rodinný dom je vhodnou investíciou pre mladé rodiny, keďže ponúka dostatok veľkých izieb, ktoré majú minimálne 20m2.

Obec Borský Mikuláš poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - potraviny, škola, škôlka, detské a futbalové ihrisko. V obecnom dome sa nachádza knižnica, kinosála a tanečná sála. V obci sa nachádza aj kultúrna pamiatka, ako je rodný dom Jána Hollého.


Obec má aj svoje zdravotné strediská, kde sa nachádza obvodný lekár, detský lekár, zubný lekár, internista a dve lekárne. Tiež sa tu nachádza veľa potravín, mäsiarstvo, reštaurácie, kaderníctva, či čerpacia stanica s myčkou. Obec svojou polohou umožňuje rýchlu dostupnosť do okolitých miest, no zároveň disponuje tichou lokalitou vhodnou pre mladú rodinu s deťmi ale aj starší manželský pár. Obec Borský Mikuláš sa nachádza v hubárskej oblasti, ktorú obliehajú borovicové lesy. Asi 2km za dedinou sa nachádza pútnické miesto – kaplnka Marie Magdalény. 5km od obce sa nachádza mesto Šaštín Stráže, tu sa nachádza bazilika sv. Panny Marie.


Kontakt na makléra:
Radovan Rothacker
RADO Reality Group, s.r.o.
Tel.: 0905635073
Web.: radoreality.sk
Facebook: RADO Reality
Reality ZS


Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 482 m2
Úžitková plocha 350 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Radovan Rothacker

zobraziť telefón