logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Gajary, 90.11 m², Novostavba ID: 2078176

Lokalita: Gajary
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 115 m2
Výmera pozemku: 500 m2
Úžitková plocha: 90.11 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.05.2021
90,1 m2
181 000 €

IRG | Novostavba | Slnečný bungalov na krásnom pozemku v obci Gajary

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

IRG Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného, samostatne stojaceho domu, so zastavanou plochou 115 m². Dom bude postavený na krásnom pozemku o výmere 500 m², s vlastným parkovacím státím, v obci Gajary - ideálne miesto pre nadštandardný a príjemný rodinný život, v blízkosti lesa na Záhorí, na skok od okresného mesta Malacky.

Dispozičné riešenie je nasledovné: zádverie so vstupom na WC a do technickej miestnosti, následne po pravej strane vstup do obývačky spojenej s kuchyňou a s výstupom na terasu, po ľavej strane vstup do spojovacej chodby, odkiaľ sa dostaneme do troch samostatných izieb a kúpeľne s WC.

Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, samostatne nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 12,5 cm.

Kúrenie je podlahové teplovodné s plynovým kotlom.

Interiér : teplovodné podlahové vykurovanie so samostatnými jednotkami regulácie v každej miestnosti, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, cementové omietky Baumit, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, plastové vchodové dvere a plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety, vymaľované na bielo.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 15 cm (polystyrén) a fasádnou omietkou BAUMIT Silikon TOP v kombinácii s obkladom, pultová strecha s dreveným väzníkom Fatrafol s možnosťou zelenej strechy , plastové vchodové dvere vo farbe Antracit/biela, plastové okná vo arbe Antracit/biela, vonkajšie parapety, odpadový systém.

Dom bude napojený na obecný vodovod, kanalizáciu, elektrinu a plyn.
Dom sa odovzdáva v štádiu HOLODOM, s terénnymi úpravami a parkovacími miestami vysypanými štrkom, s bočným a zadným plotom, s možnosťou dokončenia na kľúč podľa VAŠICH PREDSTÁV.

Predpokladaný termín začatia výstavby je máj 2021 a kolaudácie december 2021.

Prinášame moderné a cenovo dostupné bývanie vhodné pre rodiny s deťmi.

Výhody nehnuteľnosti
■ výhodná poloha
■ pohodlné parkovanie
■ napojenie na všetky inžinierske siete vrátane plynu
■ blízkosť rekreačné stredisko
■ možnosť dokončenia na kľúč

Gajary sú obec na Záhorí s počtom obyvateľov 3046, s kompletnou infraštruktúrou vrátane školy, škôlky, zdravotného strediska aj detského ihriska.
Výhodou je blízkosť okresného mesta Malacky a rekreačné stredisko Rudava.
Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je 46 km.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Výmera pozemku 500 m2
Úžitková plocha 90,1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

IRG Property s.r.o.

Alexandra

zobraziť telefón